Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 10.9. | Asper Šumperk | Snipers Třebíč | 10:4 | (2:2,3:0,5:2) |
2. | so 17.9. | 1. MVIL Ostrava | Asper Šumperk | 5:15 | (3:4,0:7,2:4) |
3. | so 24.9. | Asper Šumperk | TJ Slovan Havířov | 5:3 | (2:2,3:0,0:1) |
4. | so 1.10. | Asper Šumperk | FBC Přerov | 8:7 | (2:1,2:1,4:5) |
5. | so 8.10. | Florbal Torpedo Havířov | Asper Šumperk | 5:3 | (3:1,0:1,2:1) |
6. | so 15.10. | Asper Šumperk | Z.F.K. Petrovice | 11:7 | (4:0,2:2,5:5) |
7. | so 22.10. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | 5:4 | (1:1,2:1,2:2) |
8. | ne 30.10. | Asper Šumperk | 1. FBK Rožnov p/R | 4:6 | (1:2,1:2,2:2) |
9. | ne 6.11. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 5:6 | (0:2,3:2,2:2) |
10. | so 12.11. | Asper Šumperk | Spartak Pelhřimov | 4:7 | (1:2,3:2,0:3) |
11. | so 19.11. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 19:00 | |
12. | so 26.11. | Asper Šumperk | 1. MVIL Ostrava | ||
13. | so 3.12. | TJ Slovan Havířov | Asper Šumperk | ||
14. | so 10.12. | FBC Přerov | Asper Šumperk | ||
15. | so 17.12. | Asper Šumperk | Florbal Torpedo Havířov | ||
16. | so 7.1. | Z.F.K. Petrovice | Asper Šumperk | ||
17. | so 14.1. | Asper Šumperk | FBC Vikings Kopřivnice | ||
18. | so 21.1. | 1. FBK Rožnov p/R | Asper Šumperk | ||
19. | so 28.1. | Asper Šumperk | FBC Hranice | ||
20. | so 4.2. | Spartak Pelhřimov | Asper Šumperk | ||
21. | so 11.2. | Asper Šumperk | S.K. P.E.M.A. Opava | ||
22. | ne 19.2. | Snipers Třebíč | Asper Šumperk |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Národní liga - východ
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
1. liga dorostenců
Dorostenci B:
2. liga dorostenců - skupina 7
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Přípravka Blue:
Olomoucká liga přípravek
Přípravka Yellow:
Olomoucká liga přípravek
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání