Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 9.10. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 10:00 | |
1. | ne 9.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 11:10 | |
1. | ne 9.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 12:50 | |
1. | ne 9.10. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 14:05 | |
2. | so 22.10. | FBS Olomouc 10 | Asper Šumperk | 08:35 | |
2. | so 22.10. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 09:45 | |
2. | so 22.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 10:55 | |
2. | so 22.10. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 12:40 | |
3. | so 19.11. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | ||
3. | so 19.11. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
3. | so 19.11. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | ||
3. | so 19.11. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk | ||
4. | so 3.12. | Asper Šumperk | Fbc Šternberk | ||
4. | so 3.12. | Asper Šumperk | FbC Playmakers Prostějov | ||
4. | so 3.12. | Asper Šumperk | FBC Hranice | ||
4. | so 3.12. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | ||
5. | so 17.12. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | ||
5. | so 17.12. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
5. | so 17.12. | FBS Olomouc 11 | Asper Šumperk | ||
5. | so 17.12. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
6. | so 28.1. | Asper Šumperk | FBS Olomouc 10 | ||
6. | so 28.1. | Asper Šumperk | FBC Přerov Panteři | ||
6. | so 28.1. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | ||
6. | so 28.1. | Asper Šumperk | Fbc Šternberk | ||
7. | ne 19.2. | FBS Olomouc 11 | Asper Šumperk | ||
7. | ne 19.2. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | ||
7. | ne 19.2. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk | ||
7. | ne 19.2. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | ||
8. | ne 5.3. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
8. | ne 5.3. | FBS Olomouc 10 | Asper Šumperk | ||
8. | ne 5.3. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
8. | ne 5.3. | FBS Olomouc 11 | Asper Šumperk | ||
9. | so 25.3. | FBS Olomouc 11 | Asper Šumperk | ||
9. | so 25.3. | FBC Přerov Panteři | Asper Šumperk | ||
9. | so 25.3. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | ||
9. | so 25.3. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
10. | ne 30.4. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
10. | ne 30.4. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | ||
10. | ne 30.4. | FBS Olomouc 10 | Asper Šumperk | ||
10. | ne 30.4. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Národní liga - východ
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
1. liga dorostenců
Dorostenci B:
2. liga dorostenců - skupina 7
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Přípravka Blue:
Olomoucká liga přípravek
Přípravka Yellow:
Olomoucká liga přípravek
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání