Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 1.10. | Saros Olomouc | Asper Šumperk B | 11:20 | |
2. | so 1.10. | FBC Zeal Lipník C | Asper Šumperk B | 14:50 | |
3. | ne 16.10. | Orel Jednota Troubelice | Asper Šumperk B | 09:40 | |
4. | ne 16.10. | TJ Sokol Kostelec na Hané B | Asper Šumperk B | 12:00 | |
5. | so 29.10. | FBC Playmakers Prostějov B | Asper Šumperk B | ||
6. | so 29.10. | Fbc Falcons Šternberk B | Asper Šumperk B | ||
7. | ne 13.11. | FBC ZŠ Uničov B | Asper Šumperk B | ||
8. | ne 13.11. | FBC Lipník B | Asper Šumperk B | ||
9. | ne 4.12. | Asper Šumperk B | FBC Mohelnice C | ||
10. | ne 4.12. | Asper Šumperk B | IBK Bisons Přerov | ||
11. | so 7.1. | TJ Sokol Kostelec na Hané B | Asper Šumperk B | ||
12. | so 7.1. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk B | ||
13. | so 28.1. | TJ Postřelmov B | Asper Šumperk B | ||
14. | so 28.1. | FBC Playmakers Prostějov B | Asper Šumperk B | ||
15. | so 11.2. | FBC Zeal Lipník C | Asper Šumperk B | ||
16. | so 11.2. | FBC ZŠ Uničov B | Asper Šumperk B | ||
17. | so 25.2. | Saros Olomouc | Asper Šumperk B | ||
18. | so 25.2. | Orel Jednota Troubelice | Asper Šumperk B | ||
19. | ne 19.3. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk B | ||
20. | ne 19.3. | FBC Lipník B | Asper Šumperk B | ||
21. | so 1.4. | Fbc Falcons Šternberk B | Asper Šumperk B | ||
22. | so 1.4. | FBC Mohelnice C | Asper Šumperk B | ||
23. | so 22.4. | Asper Šumperk B | TJ Postřelmov B | ||
24. | so 22.4. | Asper Šumperk B | IBK Bisons Přerov |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Národní liga - východ
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
1. liga dorostenců
Dorostenci B:
2. liga dorostenců - skupina 7
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Přípravka Blue:
Olomoucká liga přípravek
Přípravka Yellow:
Olomoucká liga přípravek
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání