Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 17.9. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 10:0 | (3:0,3:0,4:0) |
2. | so 17.9. | 1. SC Vítkovice | Asper Šumperk | 15:1 | (3:0,6:0,6:1) |
3. | ne 9.10. | FBC Intevo Třinec | Asper Šumperk | 10:1 | (5:0,2:0,3:1) |
4. | ne 9.10. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 7:1 | (2:0,3:0,2:1) |
5. | ne 6.11. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 10:0 | (2:0,4:0,4:0) |
6. | ne 6.11. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 9:1 | (4:1,2:0,3:0) |
7. | so 19.11. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 10:0 | (4:0,3:0,3:0) |
8. | so 19.11. | 1. SC Vítkovice | Asper Šumperk | 14:0 | (7:0,7:0,0:0) |
9. | ne 4.12. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 8:2 | (3:0,3:1,2:1) |
10. | ne 4.12. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 15:2 | (4:1,5:1,6:0) |
11. | so 17.12. | Asper Šumperk | S.K. P.E.M.A. Opava | 1:12 | (0:3,0:5,1:4) |
12. | so 17.12. | Asper Šumperk | FBC Intevo Třinec | 2:10 | (0:2,2:3,0:5) |
13. | ne 8.1. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 7:2 | (2:2,2:0,3:0) |
14. | ne 8.1. | 1. SC Vítkovice | Asper Šumperk | 6:1 | |
15. | ne 22.1. | FBC Intevo Třinec | Asper Šumperk | 10:0 | (1:0,6:0,3:0) |
16. | ne 22.1. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 5:2 | (0:0,2:2,3:0) |
17. | ne 19.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 8:1 | (3:1;3:0;2:0) |
18. | ne 19.2. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 14:1 | (3:1;5:0;6:0) |
19. | so 11.3. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 2:6 | (1:1,0:3,1:2) |
20. | so 11.3. | 1. SC Vítkovice | Asper Šumperk | 17:0 | (8:0,3:0,6:0) |
21. | so 25.3. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 9:1 | (3:1,3:0,3:0) |
22. | so 25.3. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 11:2 | (4:1,3:0,4:1) |
23. | so 8.4. | Asper Šumperk | S.K. P.E.M.A. Opava | 0:10 | (0:3,0:4,0:3) |
24. | so 8.4. | Asper Šumperk | FBC Intevo Třinec | 0:12 | (0:3,0:3,0:6) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání