Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 14.9. | Asper Šumperk | Zlín Lions | 10:4 | (3:2,4:1,3:1) |
2. | ne 15.9. | Asper Šumperk | 1. FbK Eagles Orlová | 9:6 | (4:1,1:3,4:2) |
3. | so 28.9. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 4:7 | (1:2,2:3,1:2) |
4. | ne 13.10. | Asper Šumperk | FBC Intevo Třinec | 7:2 | (1:0,2:2,4:0) |
6. | ne 20.10. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 10:1 | (1:0,3:1,6:0) |
5. | ne 27.10. | FBC Orca Krnov | Asper Šumperk | 6:7 | (2.2,1.4,3.1) |
7. | so 2.11. | FbC Frýdek-Místek | Asper Šumperk | 3:11 | (0:5,1:3,2:3) |
8. | so 9.11. | Asper Šumperk | FBS Olomouc | 12:5 | (3:1,6:1,3:2) |
9. | ne 10.11. | Florbal Vsetín | Asper Šumperk | 4:7 | (2:2,1:4,1:1) |
10. | so 16.11. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 10:3 | (1:0,4:1,5:1) |
11. | so 23.11. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 4:7 | (2:1,1:2,1:4) |
12. | so 30.11. | Zlín Lions | Asper Šumperk | 1:11 | (0:2,0:6,1:3) |
13. | ne 1.12. | 1. FbK Eagles Orlová | Asper Šumperk | 4:3 | (0:1,1:0,3:2) |
14. | ne 8.12. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 9:2 | (4:0,4:0,1:1) |
15. | ne 15.12. | FBC Intevo Třinec | Asper Šumperk | 5:9 | (1:2,2:3,2:4) |
16. | so 21.12. | Asper Šumperk | FBC Orca Krnov | 11:6 | (3:3,3:3,5:0) |
17. | so 18.1. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 2:5 | (0:1,0:1,2:3) |
18. | ne 19.1. | Asper Šumperk | FbC Frýdek-Místek | 14:2 | (5:0,6:1,3:1) |
19. | so 1.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 5:10 | (0:3,2:4,3:3) |
20. | ne 2.2. | Asper Šumperk | Florbal Vsetín | 9:3 | (2:2,1:1,6:0) |
21. | ne 16.2. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 6:11 | (2:2,1:4,3:5) |
22. | so 22.2. | Asper Šumperk | FBC Přerov | 9:6 | (2:3,4:2,3:1) |
1. | so 29.2. | Asper Šumperk | FTC Vysoké Mýto | 4:6 | (0:2,0:1,4:3) |
1. | ne 1.3. | Asper Šumperk | FTC Vysoké Mýto | 10:6 | (5:2,3:1,2:3) |
1. | so 7.3. | FTC Vysoké Mýto | Asper Šumperk | 5:4 | (2:3,2:0,1:1) |
1. | ne 8.3. | FTC Vysoké Mýto | Asper Šumperk | 6:7 | (3:3,2:3,1:1) |
1. | st 11.3. | Asper Šumperk | FTC Vysoké Mýto | 6:2 | (1:1,2:1,3:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize E
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání