Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 26.9. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 10:5 | (4:2,1:1,5:2) |
2. | ne 27.9. | Asper Šumperk | FBS Olomouc | 14:5 | (7:2,3:1,4:2) |
3. | so 10.10. | FBC Orca Krnov | Asper Šumperk | 8:5 | (5:3,1:2,2:0) |
4. | so 17.10. | TJ Sokol Brno Židenice | Asper Šumperk | 5:12 | (0:4,3:3,2:5) |
5. | ne 18.10. | Bulldogs Brno B | Asper Šumperk | 4:6 | (1:0,1:2,2:4) |
6. | so 31.10. | Asper Šumperk | FbK Horní Suchá | 7:10 | (5:2,1:4,1:4) |
7. | ne 1.11. | Asper Šumperk | FBC Letka Ostrava | 7:6 | (3:1,2:3,2:2) |
8. | so 14.11. | FBK Spartak Hluk | Asper Šumperk | 5:6 | (3:3,1:2,1:1) |
9. | ne 15.11. | FK Orel Telnice | Asper Šumperk | 5:6 | (1:3,1:2,3:1) |
10. | so 28.11. | Asper Šumperk | FBC Přerov | 8:9 | (1:3,3:3,4:3) |
11. | ne 29.11. | Asper Šumperk | FbC Slow Shoes Holešov | 6:8 | (2:4,2:2,2:2) |
12. | so 12.12. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 3:8 | (1:4,2:2,0:2) |
13. | ne 13.12. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 3:6 | (3:2,0:1,0:3) |
14. | so 16.1. | Asper Šumperk | TJ Sokol Brno Židenice | 6:4 | (2:1,1:0,3:3) |
15. | ne 17.1. | Asper Šumperk | Bulldogs Brno B | 2:6 | (0:1,1:2,1:3) |
16. | so 30.1. | Asper Šumperk | FBC Orca Krnov | 7:14 | (2:2,1:6,4:6) |
17. | so 6.2. | FbK Horní Suchá | Asper Šumperk | 15:7 | (6:2,2:4,7:1) |
18. | ne 7.2. | FBC Letka Ostrava | Asper Šumperk | 4:6 | (2:4,2:0,0:2) |
19. | so 20.2. | Asper Šumperk | FBK Spartak Hluk | 12:6 | (6:0,5:3,1:3) |
20. | ne 21.2. | Asper Šumperk | FK Orel Telnice | 8:7 | (3:1,1:3,4:3) |
21. | so 27.2. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 5:7 | (1:1,2:2,2:4) |
22. | ne 6.3. | FbC Slow Shoes Holešov | Asper Šumperk | 11:5 | (4:2,3:2,4:1) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání