Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy přivezly z Ostravy 3 body

15.12.2022 | Ondřej Mrázek

V neděli 10.12. odehrály ženy Asperu svá poslední letošní utkání. Čekaly je zápasy se dvěma celky, kdy se každý nachází na opačném konci tabulky - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B a KTG Bruises Opava.

Napřed se postavily proti doposud právem neporaženému týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B složeném převážně z dřívějších extraligových hráček. Od začátku zápasu bylo jasné, v jakém tempu bude hra probíhat. První střelou pohrozily Ostravanky jen několik vteřin po úvodním vhazování a úspěšně pak zakončily necelé dvě minuty od začátku utkání. Asperky se ale zkoncentrovaly, dvě třetiny kladly odpor a také si vypracovávaly šance. Jednu z nich proměnila Mirka Iskerková po přihrávce Lucie Bartlové. Ve třetí třetině pak bohužel vinou fyzické i psychické únavy hráček došlo ke střelecké smršti, kterou gólmanka Zdenka Žáková zvládla s bolestivým pohybovým aparátem likvidovat jen částečně. Konečné skóre se pak zastavilo na stavu 1:9, kdy se k dvojcifernému výsledku snažily hráčky FBC Ostrava probojovat i pomocí power-play.

V druhém zápase se Asperky potkaly s letošním nováčkem KTG Bruises Opava. Děvčata s florbalem pravděpodobně teprve začínají a zlepšení od začátku sezony začíná být znát. Asperky však po prvním zápase sebraly síly, nesklouzly k vlažnějšímu tempu soupeře a výsledek 19:0 asi hovoří za vše. Za zmínku jistě stojí 9 kanadských bodů Hanky Štěrbové (4+5) a 8 bodů Mirky Iskerkové (5+3).

Ženy Asperu tak budou do příštího roku okupovat 8. místo v tabulce II. ligy žen s dvojzápasovou výhodou oproti sedmému Bílovci.

 
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu

Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.

 
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy

V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....

 
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi

První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...

 
Muži doma podlehli Pelhřimovu
 
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
 
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
 
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
 
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
 
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
 
Starší žáci z Prostějova přivezli 4 body
 
Aktuální utkání
Muži A | neděle 06.11.2022, 15:30
9. kolo
5:6
Hranice - Šumperk
 
Muži A | Sobota 12.11.2022
10. kolo
4:7
Šumperk - Pelhřimov
 
 
© eSports s.r.o. & FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS