Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Dorostenci: 2. liga dorostenců - divize 7A 2016 - 2017

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg
1 Brankář Jakub Černohous 3.11.2003 15 let 175 64
73 Obránce Pavel Fleischamnn 3.4.2003 16 let 170 67
17 Obránce Antonín Harapát 8.4.2003 16 let 188 72
8 Obránce Matěj Krňávek 13.10.2002 16 let
55 Obránce Viktor Patsch 2.3.2001 18 let
36 Utočník Jakub Basler 14.12.2000 18 let
10 Utočník Petr Březina 12.12.2001 17 let
26 Utočník Tomáš Cikryt 3.5.2001 18 let
9 Utočník Jiří Černohous 7.1.2002 17 let
91 Utočník Jan John 9.10.2000 18 let
48 Utočník David Klemeš 30.3.2000 19 let
11 Utočník David Eliáš Lipenský 14.12.2000 18 let
7 Utočník Jan Mannl 4.4.2002 17 let
15 Utočník Jakub Minář 15.9.2001 18 let
22 Utočník Jan Ristovský 3.3.2000 19 let
31 Utočník Vojtěch Šmehlík 26.9.2000 18 let 152 48
16 Utočník Leontij Verner 24.7.2001 18 let
13 Utočník Jindřich Viktorin 20.3.2003 16 let 185 71

Soupisky týmů
 
Muži A:
 
 
 
Muži B:
 
 
 
Ženy:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorostenci:
 
 
 
Elévové:
 
 
 
Pohár:
 
 
 
Mladší žáci:
 
 
 
Dorostenky:
 
 
 
Starší žáci:
 
 
 
Aktuální články
Tréninky v pátek 20.9. na gymnáziu zrušeny!

Z důvodů oslav 100 let založení Gymnázia Šumperk jsou všechny tréninky kategorií mladších žáků - muži v pátek 20. září 2019...

 
Starší žáci "A" zahájili sezónu jednou výhrou

Uničov - Starší žáci "A", kteří nastupují v Olomoucké lize a kterou po devíti kolech čeká rozdělení do nadstavby, nastoupili v sobotu...

 
Muži úvodní divizní víkend zvládli, porazili Zlín i Orlovou

Šumperk - Nová sezona, nové výzvy. Asper Šumperk vstoupil do nového ročníku divize přesvědčivým vítězstvím nad Zlínem a zvládnutým...

 
Moravian Cupu 2019 se zúčastnily 3 družstva, mladší žáci vezou stříbro
 
V omlazené sestavě Šumperk na Hranice v přátelském utkání nevyzrál
 
Program příměstského tábora odtajněn!
 
Rozhovor s novým předsedou našeho klubu (2. část)
 
Členské příspěvky v soutěžním ročníku 2019/2020
 
Rozpis tréninků na léto 2019 - aktualizace
 
Starší žáci se zúčastnili turnaje v Dobrušce
 
Tabulka
# Tým Z B
1. 1. FBK Eagles Orlová 0 0
2. FBC MSEM Přerov 0 0
3. FBC Orca Krnov00
4. FBC Ossiko Třinec 0 0
5. FBC ZŠ Uničov 0 0
6. FBK Jeseník 0 0
7. FBS Olomouc 0 0
8. FbC Asper Šumperk 0 0
9. FbC Frýdek-Místek 0 0
10. Florbal Vsetín 0 0
11. SK K2 Prostějov 0 0
12. Zlín Lions 0 0
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 15.09.2019, 11:00
2. kolo
9:6
Šumperk - Orlová
 
Muži A | Sobota 28.09.2019, 17:00
3. kolo
VS.
Uničov - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS