Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A"

Muži vstoupili do Divize úspěšně, porazili Zlín i Vsetín

17.09.2018 | Michal Šíma, Petr Matěj

Zlín, Vsetín - Je to tady, sezóna 2018/2019 právě začala. V prvním dvojutkání na Asper nečekali žádní lehcí soupeři - tradičně silný Zlín a nováček ze Vsetína. Tým okolo kapitána Trávníčka však vstoupil do nového ročníku pravou nohou a po výhrách 14:8 a 4:3 tvoří společně s Hranicemi a Olomoucí trojlístek mužstev, která o prvním hracím víkendu nezaváhala. Celý článek

Muži se v Praze zúčastnili turnaje Czech Open

13.08.2018 | Petr Matěj

Praha - Celkem 128 celků z několika zemí Evropy se sešlo v kategorii OPEN na tradičním turnaji Czech Open, kterého se letos premiérově zúčastnil také náš klub. Muži letos vynechávají Pohár České pojišťovny, a tak turnaji v Praze zejména přípravou na nadcházející soutěžní ročník.
Celý článek

Mužům dochází dech, Asper ve Zlíně prohrál o 4 branky

19.02.2018 | Petr Matěj

Zlín - Dlouhá sezóna s obrovskou porcí zápasů a úzký kádr poznamenává konec divizní soutěže. Šumperk už se příliš vzhůru ani dolů posunout nemůže, a tak si hráči chtějí před konec sezóny hlavně užít. Samozřejmě s výhrami by to bylo příjemnější, i tak ale Asper odbojoval jak páteční duel v Hluku, tak nedělní souboj se Zlínem, jakkoli šumperští florbalisté nebodovali a skončili s nepříznivým skóre 11:23. Zápas ve Zlíně rozhodly branky Zlína na začátku druhé třetiny, kdy domácí odrazili snahu Asperu zdramatizovat nepříznivý vývoj utkání.
Celý článek

V Hluku muži bojovali, na o postup bojující domácí však byli krátcí

18.02.2018 | Petr Matěj

Hluk - Šumperští florbalisté již mohou v posledních zápase divizní soutěže hrát bez nervů. Sestoupit už ani teoreticky nemohou, zároveň lépe než pátí už také skončit nemohou. Zápas v Hluku si tak chtěl Asper zejména užít s cílem potrápit favorita o postup do Národní ligy. A první třetina tomu odpovídala, Šumperk dobře bránil a hrozil z rychlých brejků, tragický vstup do druhé periody ale rozhodl o další průběhu zápasu. Domácí postupně navyšovali skóre a i když Asper bojoval, výsledek 13:5 víceméně odpovídá tomu, čemu bylo 44 diváků svědkem.  Celý článek

Sladké vítězství, muži v nevraživé atmosféře porazili Uničov

04.02.2018 | Petr Matěj

Uničov - V první vzájemném utkání sezóny Šumperk ztratil vyhraný zápas a po dlouhé době tak Uničov mohl v derby slavit vítězství. Podobný scénář mělo také sobotní utkání, Asper po 40 minutách jasně vedl, závěrečná dvacetiminutovka ale byla opět dramatem, tentokrát však se sladkým koncem pro naše barvy. Šumperští florbalisté tak po zápase mohli oslavit tříbodový zisk zazpíváním chorálu "obávaných" uničovských "ultras", kteří po celý zápas vulgárně uráželi hráče Asperu. Šumperk zvítězil v Uničově 8:5. Celý článek

Archiv článků

Aktuální články
Ženská druhá liga odstartovala

OSTRAVA - I ženám začala jejich sezóna a v Ostravské ČPP Aréně ochutnaly svoji účast ve 2. lize. Pří nedělních dualech...

První kolo dorostenek odehráno

Třinec - I v malém počtu jsme se dokazaly semknout a vybojovat remízu.

Zlín, Vsetín - Je to tady, sezóna 2018/2019 právě začala. V prvním dvojutkání na Asper nečekali žádní lehcí soupeři - tradičně...