Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci Yellow ovládli turnaj v Olomouci

21.09.2018 | Jiří Trávníček, Ondřej Kováč

Olomouc - Mladší žáci zahájili sezónu v Olomouci. Tým Jiřího Trávníček a Ondřeje Mrázka se pod vedením Ondřeje Kováče rval o co nejlepší výsledek. Nutno podotknout, že letos kategorie mladších žáků je rozdělena na dva týmy tak, aby všichni mohli ukázat, co v nich je. Zajímává vás, jak dopadlo první kolo a jaké byly výsledky?

FBC TJ TATRAN LITOVEL  - FbC Asper Šumperk Yellow (3:10)

Zápas s Tatranem byl pro nás v této kategorii novinkou, tudíž jsme se těšili na podobu zápasu. Z utkání bylo cítit, že oba tábory chtějí vyhrát. Hned z kraje utkání se nám podařilo skórovat, což nám dodalo klid na hole a po první půlce jsme vedli 1:5. Druhou půli jsme kontrolovali a postupně navyšovali skóre. Konečný výsledek byl 3:10 ve prospěch našeho výběru.  

FBC Lipník  - FbC Asper Šumperk Yellow (1:5)

Rychlá svačina a jdeme na další zápas. Tentokrát se budeme o další body rvát s týmem FBC Lipník. Díky šťastným trefám první formace jsme se opět dostali do klidového režimu a v utkání dominovali. Po první polovině jsme vedli 2:0. Ve druhé třetině se nám podařilo ještě třikrát skórovat a jen jednou inkasovat. Konečný výsledek 1:5. Asper si připisuje druhou výhru v řadě.  

FbC Asper Šumperk Yellow – FBS Olomouc Rangers (5:3)

Zápas s Olomoucí se dá charakterizovat jako předčasné finále. Olomouc začala utkání přímo skvěle, když hned v úvodu utkání vedla o dvě branky. Šumperku se podařilo v první polovině dostat míček za záda olomouckého brankáře, ale Olomouc na to hned odpověděla další brankou, a tak se šlo do kabin za stavu 1:3. Přestávkový čas využil Ondřej Kováč na přeskládání formací, což značně ovlivnilo zbytek zápasu. Druhou polovinu náš tým vyhrál 4:0 a doslova smazal Olomouc a dokázal otočit zápas. Obrovská radost a euforie ve tvářích našich odchovanců vypukla na plno! Šumperk porazil Olomouc 5:3. 

FbC Asper Šumperk Yellow – T.J.Sokol Náklo (6:0)

Poslední zápas byl proti nováčkovi soutěže T.J. Sokol Náklo. Utkání se rozeběhlo v poklidném tempu, kdy naši hráči hráli po většinu času na balónku a snažili se tvořit hru. Náklo se dostávalo pouze k ojedinělým brejkovým únikům, které končily na výstroji našeho brankáře, a tak není překvapení, že Asper si dokráčel pro čtvrtou výhru v řadě v poměru 6:0. 

Sestava Šumperka: Víťa Fleischmann, Ondra Žák, Honza Zindulka, Honza Jarmar, Theodor Wind, Eduard Šinkovský, David Körner, Štěpán Mrkos, Jiří Konášek, Kuba Šindler, Tobiáš Doubrava,  Adam Pírek (C), Filda Černohous

Vyjádření trenéra Jiřího Trávníčka:

"Mrzí mě, že jsem přišel o první zápasy svého týmu, ale musel jsem upřednostnit hráčské povinnosti. Tým, který nás reprezentoval v neděli, měl ve svých řadách kluky, kteří poprvé okusili, co je to hrát na velkém hřišti. Nikdy nehodnotím výsledky, ale předvedenou hru, kterou hodnotit nyní nemohu skrze mou neúčast, co ale mohu říct je to, že kategorie mladších žáků je dobře nastartovaná a máme v ní úžasné kluky a hráče. Těším se na další turnaj a klukům děkuji za předvedené výkony a poctivou docházku na tréninky + samozřejmě všem rodičům, kteří se aktivně podílí na organizaci turnajů v podobě bezpečných dopravců.

 
Aktuální články
Elévové přivezli z Uničova medaile za 2. místo

V sobotu 13.10.2018 vyrazili naši elévové k prvnímu venkovnímu turnaji do Uničova, kde postupně sehráli 4 utkání proti týmům FBC Tornáda...

 
Starší žáci v Prostějově neprohráli a přivezli 4 body

Prostějov - Sraz v 6 ráno, první zápas o dvě hodiny později. Takový byl nedělní program starších žáků, kteřé se v Prostějově...

 
Muži dvakrát vyhráli, Olomouc ale zdolali až v prodloužení

Šumperk - Po 14 dnech se hráči mužského "A" týmu opět představili před vlastními fanoušky a i tentokrát je čekali dva soupeři z...

 
Neděle je odpočinku den, ale pro ženy Asperu byl opět plný florbalu.
 
Mladší žáci na druhém turnaji sehráli jediné vzájemné utkání v sezóně
 
Dorostenci z prvního turnaje přivezli 3 body
 
Přípravka se poprvé v historii klubu představila na domácím turnaji
 
Dorostenky vystrkují tygří drápy
 
Muži podlehli Hranicím, proti Přerovu však uspěli
 
Juniorky po 2 letech opět na scéně
 
Tabulka
Tým Z B
1. FBC Hranice 2 6
2. FbC Asper Šumperk 2 6
3. FBS Olomouc  2 6
4. SK K2 Prostějov 2 3
5. FBC Orca Krnov 2 3
6. 1. FBK Eagles Orlová 2 3
7. Zlín Lions 2 3
8. FBC ZŠ Uničov 2 2
9. FBK Jeseník 2 2
10. Florbal Vsetín 2 1
11. FBC MSEM Přerov 2 1
12. FbC Frýdek-Místek 2 0
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 14.10.2018, 14:00
6. kolo
Šumperk - Prostějov
 
Muži A | Sobota 27.10.2018
7. kolo
VS.
Jeseník - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS