Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci Yellow ovládli turnaj v Olomouci

21.09.2018 | Jiří Trávníček, Ondřej Kováč

Olomouc - Mladší žáci zahájili sezónu v Olomouci. Tým Jiřího Trávníček a Ondřeje Mrázka se pod vedením Ondřeje Kováče rval o co nejlepší výsledek. Nutno podotknout, že letos kategorie mladších žáků je rozdělena na dva týmy tak, aby všichni mohli ukázat, co v nich je. Zajímává vás, jak dopadlo první kolo a jaké byly výsledky?

FBC TJ TATRAN LITOVEL  - FbC Asper Šumperk Yellow (3:10)

Zápas s Tatranem byl pro nás v této kategorii novinkou, tudíž jsme se těšili na podobu zápasu. Z utkání bylo cítit, že oba tábory chtějí vyhrát. Hned z kraje utkání se nám podařilo skórovat, což nám dodalo klid na hole a po první půlce jsme vedli 1:5. Druhou půli jsme kontrolovali a postupně navyšovali skóre. Konečný výsledek byl 3:10 ve prospěch našeho výběru.  

FBC Lipník  - FbC Asper Šumperk Yellow (1:5)

Rychlá svačina a jdeme na další zápas. Tentokrát se budeme o další body rvát s týmem FBC Lipník. Díky šťastným trefám první formace jsme se opět dostali do klidového režimu a v utkání dominovali. Po první polovině jsme vedli 2:0. Ve druhé třetině se nám podařilo ještě třikrát skórovat a jen jednou inkasovat. Konečný výsledek 1:5. Asper si připisuje druhou výhru v řadě.  

FbC Asper Šumperk Yellow – FBS Olomouc Rangers (5:3)

Zápas s Olomoucí se dá charakterizovat jako předčasné finále. Olomouc začala utkání přímo skvěle, když hned v úvodu utkání vedla o dvě branky. Šumperku se podařilo v první polovině dostat míček za záda olomouckého brankáře, ale Olomouc na to hned odpověděla další brankou, a tak se šlo do kabin za stavu 1:3. Přestávkový čas využil Ondřej Kováč na přeskládání formací, což značně ovlivnilo zbytek zápasu. Druhou polovinu náš tým vyhrál 4:0 a doslova smazal Olomouc a dokázal otočit zápas. Obrovská radost a euforie ve tvářích našich odchovanců vypukla na plno! Šumperk porazil Olomouc 5:3. 

FbC Asper Šumperk Yellow – T.J.Sokol Náklo (6:0)

Poslední zápas byl proti nováčkovi soutěže T.J. Sokol Náklo. Utkání se rozeběhlo v poklidném tempu, kdy naši hráči hráli po většinu času na balónku a snažili se tvořit hru. Náklo se dostávalo pouze k ojedinělým brejkovým únikům, které končily na výstroji našeho brankáře, a tak není překvapení, že Asper si dokráčel pro čtvrtou výhru v řadě v poměru 6:0. 

Sestava Šumperka: Víťa Fleischmann, Ondra Žák, Honza Zindulka, Honza Jarmar, Theodor Wind, Eduard Šinkovský, David Körner, Štěpán Mrkos, Jiří Konášek, Kuba Šindler, Tobiáš Doubrava,  Adam Pírek (C), Filda Černohous

Vyjádření trenéra Jiřího Trávníčka:

"Mrzí mě, že jsem přišel o první zápasy svého týmu, ale musel jsem upřednostnit hráčské povinnosti. Tým, který nás reprezentoval v neděli, měl ve svých řadách kluky, kteří poprvé okusili, co je to hrát na velkém hřišti. Nikdy nehodnotím výsledky, ale předvedenou hru, kterou hodnotit nyní nemohu skrze mou neúčast, co ale mohu říct je to, že kategorie mladších žáků je dobře nastartovaná a máme v ní úžasné kluky a hráče. Těším se na další turnaj a klukům děkuji za předvedené výkony a poctivou docházku na tréninky + samozřejmě všem rodičům, kteří se aktivně podílí na organizaci turnajů v podobě bezpečných dopravců.

 
Aktuální články
Příměstský tábor se plní. Neváhejte a přihlašte se včas!

Šumperk - Vůbec poprvé ve své osmnáctileté historii uspořádá šumperský florbalový klub svůj vlastní příměstský tábor. Zájemci z...

 
Za zkušenostmi do Švédska. Vyraž na turnaj do Falunu v českých barvách!

Herní praxí a konfrontací s těmi nejlepšími se sportovec nejvíce učí. Nyní mají možnost i hráči Asperu vyrazit na jeden z největších...

 
Kemp v Litovli v nové podobě. Florbal a další sporty přinese Sports Camp

Již více než 10 let se pravidelně v Litovli koná prázdninový kemp. Dříve pod taktovkou Michala Maroška pro mládež a ženskou část...

 
Dorostenky nestačily na soupeře ve třech utkáních v Ostravě.
 
V Přerově předvedly juniorky nejlepší florbal sezony! Body však zůstaly soupeřkám.
 
Mladší žáci na domácím turnaji proti silným soupeřům sbírali zkušenosti
 
Muži nezaváhali a za 14 dní si o play-up zahrají s Orlovou
 
VIDEOPOZVÁNKA: Muži "A" vyzvou o víkendu Jeseník a Krnov
 
Starší žáci se poměřili s elitou
 
Turnaj elévů v Uničově 9.2.2019
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Hranice 17 45
2. FbC Asper Šumperk 17 42
3. 1. FBK Eagles Orlová 17 41
4. FBS Olomouc 17 29
5. FBC Orca Krnov 17 23
6. SK K2 Prostějov 17 23
7. Zlín Lions 17 23
8. FBK Jeseník 17 18
9. FBC Přerov 17 18
10. FbC Frýdek-Místek 17 17
11. Florbal Vsetín 17 16
12. FBC ZŠ Uničov 17 11
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 17.02.2019, 14:00
20. kolo
5:3
Šumperk - Krnov
 
Muži A | Sobota 02.03.2019, 18:00
21. kolo
VS.
Šumperk - Frýdek-Místek
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS