Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 23.9. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 3:5 | (3:0,0:4,0:1) |
2. | so 23.9. | Asper Šumperk | FBC Hranice | 6:1 | (1:0,2:0,3:1) |
3. | so 7.10. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | 1:8 | (0:2, 1:3,0:3) |
4. | so 7.10. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 6:6 | (1:2,1:2,4:2) |
5. | ne 22.10. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 3:1 | (3:0,0:0,0:1) |
6. | ne 22.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 3:2 | (0:1,3:0,0:1) |
7. | ne 12.11. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 1:5 | (0:2,1:1,0:2) |
8. | ne 12.11. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 6:1 | (2:0,2:1,2:0) |
9. | so 9.12. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | 5:2 | (1:0,3:1,1:1) |
10. | so 9.12. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 15:2 | (3:1,4:0,8:1) |
11. | so 20.1. | Asper Šumperk | FBC Přerov | 2:4 | (0:1,1:1,1:2) |
12. | so 20.1. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 2:5 | (0:2,2:1,0:2) |
13. | ne 11.2. | FBS Olomouc B | Asper Šumperk | 1:5 | (0:1,0:3,1:1) |
14. | ne 11.2. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 3:0 | (2:0,1:0,0:0) |
15. | so 24.2. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 14:2 | (4:0,5:1,5:1) |
16. | so 24.2. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 4:1 | (1:0,2:0,1:1) |
17. | so 10.3. | FBS Olomouc B | Asper Šumperk | 5:1 | (1:0,2:0,2:1) |
18. | so 10.3. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 10:4 | (3:0,7:2,0:2) |
19. | ne 25.3. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 3:4 | (1:2,1:1,1:1) |
20. | ne 25.3. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 5:2 | (1:0,2:2,2:0) |
21. | so 14.4. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 10:10 | |
22. | so 14.4. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 12:30 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání