Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 13.10. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:10 | |
1. | ne 13.10. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 8:7 | |
1. | ne 13.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 7:3 | |
1. | ne 13.10. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 8:4 | |
2. | ne 17.11. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 7:1 | |
2. | ne 17.11. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 5:3 | |
2. | ne 17.11. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 6:2 | |
2. | ne 17.11. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 5:0 | |
3. | ne 1.12. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 3:5 | |
3. | ne 1.12. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | 5:8 | |
3. | ne 1.12. | Asper Šumperk | FBC Hranice | 8:0 | |
3. | ne 1.12. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Rangers | 2:2 | |
4. | so 11.1. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 4:3 | |
4. | so 11.1. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 0:11 | |
4. | so 11.1. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 6:6 | |
4. | so 11.1. | FBS Olomouc Mladší žákyně | Asper Šumperk | 10:1 | |
5. | so 15.2. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:5 | |
5. | so 15.2. | FBS Olomouc Stars | Asper Šumperk | 7:0 | |
5. | so 15.2. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 3:0 | |
5. | so 15.2. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 3:1 | |
6. | ne 2.3. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Rangers | 5:2 | |
6. | ne 2.3. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 2:2 | |
6. | ne 2.3. | Asper Šumperk | FBC DDM Magnet Mohelnice | 15:0 | |
6. | ne 2.3. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | 8:2 | |
7. | ne 23.3. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 6:1 | |
7. | ne 23.3. | FBC Spartak Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 10:5 | |
7. | ne 23.3. | FBS Olomouc Mladší žákyně | Asper Šumperk | 6:1 | |
7. | ne 23.3. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 2:0 | |
8. | ne 6.4. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 5:4 | |
8. | ne 6.4. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:8 | |
8. | ne 6.4. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 6:2 | |
8. | ne 6.4. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 3:8 | |
9. | ne 4.5. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 3:2 | |
9. | ne 4.5. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 11:1 | |
9. | ne 4.5. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 9:5 | |
9. | ne 4.5. | FBC Spartak Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 7:2 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání