Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 30.9. | IBK Falcons Šternberk | Asper Šumperk B | 2:3 | (0:0,0:2,2:1) |
2. | ne 30.9. | Arktic Olomouc | Asper Šumperk B | 2:8 | (1:2,0:4,1:2) |
3. | so 20.10. | FBC Mohelnice B | Asper Šumperk B | 4:4 | (2:1,1:2,1:1) |
4. | so 20.10. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk B | 5:7 | (1:2,1:3,2:2) |
5. | ne 11.11. | FBK Jeseník B | Asper Šumperk B | 2:3 | (2:0,0:1,0:2) |
6. | ne 11.11. | TJ Postřelmov | Asper Šumperk B | 8:11 | (1:2,4:4,3:5) |
7. | ne 25.11. | Asper Šumperk B | IBK Falcons Šternberk | 8:2 | (2:0,2:2,4:0) |
8. | ne 25.11. | Asper Šumperk B | Orel Jednota Troubelice | 6:3 | (1:0,5:3,0:0) |
9. | ne 25.11. | Asper Šumperk B | Arktic Olomouc | 5:3 | (1:2,2:0,2:1) |
10. | so 15.12. | FBC Mohelnice B | Asper Šumperk B | 5:6 | (2:1,1:2,2:3) |
11. | so 15.12. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk B | 2:4 | (1:0,0:2,1:2) |
12. | so 5.1. | FBK Jeseník B | Asper Šumperk B | 4:2 | (2:1,1:1,1:0) |
13. | so 5.1. | TJ Postřelmov | Asper Šumperk B | 5:3 | (1:2,2:3,0:0) |
14. | ne 3.2. | Orel Jednota Troubelice | Asper Šumperk B | 3:7 | (0:3,1:2,2:2) |
15. | ne 3.2. | IBK Falcons Šternberk | Asper Šumperk B | 4:6 | (1:2,2:1,1:3) |
16. | so 2.3. | FBC Mohelnice B | Asper Šumperk B | 3:8 | (0:2,1:3,2:3) |
17. | so 2.3. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk B | 6:11 | (2:3,2:6,2:2) |
18. | ne 17.3. | Asper Šumperk B | FBK Jeseník B | 6:1 | (1:0,3:1,2:0) |
19. | ne 17.3. | Asper Šumperk B | TJ Postřelmov | 11:1 | (6:0,2:0,3:1) |
20. | ne 14.4. | Orel Jednota Troubelice | Asper Šumperk B | 4:7 | (2:3,0:1,2:3) |
21. | ne 14.4. | Arktic Olomouc | Asper Šumperk B | 1:9 | (1:1,0:5,0:3) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
Extraliga žen
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání