Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vize klubuSÍLA a ČEST

Naše poslání

Naším posláním je budování společensky zodpovědného a finančně stabilního florbalového klubu, který vytváří prostředí pro sportovní a osobnostní růst všech jeho členů. Chceme organizovat sportovní činnost pro zájemce ze všech věkových kategorií na Šumpersku a v jeho okolí, a napomáhat tak k potlačení sociálně-patologických jevů a rizikového chování mladé generace. Florbalem se snažíme vést dospívající mládež ke zdravému životnímu stylu.


Naše vize

Naší vizí je být jedním z nejlepších florbalových klubů na Moravě a stát se jedním ze symbolů města Šumperka. Toho chceme dosáhnout kvalitní prací s mládeží a dlouhodobým budováním silné členské základny se smyslem pro klubismus. V seniorských družstvech chceme stavět na našich odchovancích a budovat konkurenceschopné týmy, které budou ve svých soutěžích čestně reprezentovat náš klub a pro každého soupeře budou těžko zdolatelnou překážkou.


Naše hodnoty

Od založení klubu v roce 2001 zní naše motto FORS et VIRTUS = SÍLA A ČEST, a spolu s názvem našeho klubu vytváří systém našich hodnot.

Všechny tyto hodnoty se snažíme respektovat a řídit se jimi i v současnosti.

„Asper“ znamená houževnatost nebo odolnost. Charakterizuje tak vlastnost, kterou se snažíme vštípit všem členům klubu, ať již při zápase nebo tréninku, tak také v životě samém. Člověk, který je odolný vůči všem nástrahám, jenž s sebou život přináší, může dosáhnout čehokoliv.

„Fors“ představuje sílu, nebo též šanci či příležitost. Věříme, že se naše největší síla skrývá v naší týmovosti a v našem odhodlání se neustále zlepšovat. Společně se snažíme jít šanci naproti a neustále na sobě pracujeme, abychom byli dostatečně připraveni, až se nám naskytne příležitost dosáhnout něčeho, o co usilujeme.

„Virtus“ je nezbytnou součástí našeho motta, znamená totiž čest. Čest je jednou z nejšlechetnější vlastností. Pro nás vyjadřuje úctu k soupeři, spoluhráčům i florbalu samotnému.

V kombinaci tato slova tvoří hlavní myšlenku, kterou se v našem klubu snažíme odjakživa ctít – Schopnost být odolný, všem překážkám se postavit čelem, chopit se šance, která se nám naskytne, a přitom si zachovat čest a úctu.

Aktuální články
Kapacita Asper Campu navýšena na 60 dětí!

Šumperk - Po roce 2018, kdy se Asper Camp kvůli nízkému zájmu nekonal a po loňské zkušenosti, kdy se Asper campu účastnilo 35 dětí,...

 
Prázdniny neznáme! Od července pravidelně také v hale

Šumperk - Abychom našim hráčům a hráčkám vynahradili výpadek v březnu a dubnu, budeme tyto prádzniny trénovat i v červenci. Rozpis...

 
Open Game v Brně je minulostí a starší žáci na něm rozhodně nezklamali

Brno, Šumperk - Po několikaměsíční pauze jsme se zase dočkali florbalu, kdy jsme ne brněnský Open Game vyslali dva týmy - starší žáky a...

 
V pátek 5. června všichni na hale!
 
Valná hromada ve středu 27. května, o dva dny dříve členská schůze
 
Na Asper Camp 2020 zbývá 14 míst. Přihlaste se ještě dnes!
 
Od středy 8. dubna trénujeme třikrát týdně!
 
Návrat do března - starší žáci B stihli odehrát dva turnaje
 
Vyjádření předsedy našeho klubu
 
Muži postoupili, následně výkonný výbor Českého florbalu ukončil sezónu
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 08.03.2020, 18:00
1. kolo
6:7
Vysoké Mýto - Šumperk
 
Muži A | Středa 11.03.2020, 20:30
1. kolo
6:2
Šumperk - Vysoké Mýto
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS