Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 28.9. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | 08:00 | |
1. | so 28.9. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 09:00 | |
1. | so 28.9. | Asper Šumperk | FBC Přerov Plameny | 10:30 | |
1. | so 28.9. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov Yellow | 11:30 | |
2. | so 26.10. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov Black | 10:00 | |
2. | so 26.10. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | 11:00 | |
2. | so 26.10. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov Yellow | 12:00 | |
2. | so 26.10. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 10 | 13:00 | |
3. | so 9.11. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 10 | ||
3. | so 9.11. | Asper Šumperk | Fbc Šternberk | ||
3. | so 9.11. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | ||
3. | so 9.11. | Asper Šumperk | STARS FLORBAL | ||
4. | so 14.12. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 09 | ||
4. | so 14.12. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | ||
4. | so 14.12. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | ||
4. | so 14.12. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín 2 | ||
5. | so 1.2. | Asper Šumperk | FBC Hranice | ||
5. | so 1.2. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | ||
5. | so 1.2. | Asper Šumperk | FBC Přerov Ďáblové | ||
5. | so 1.2. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 10 | ||
6. | so 22.2. | Asper Šumperk | FBC Přerov Plameny | ||
6. | so 22.2. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov Black | ||
6. | so 22.2. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | ||
6. | so 22.2. | Asper Šumperk | FBS Olomouc 09 | ||
7. | ne 15.3. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 10 | ||
7. | ne 15.3. | Asper Šumperk | FBS Olomouc 09 | ||
7. | ne 15.3. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 09 | ||
7. | ne 15.3. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | ||
8. | so 28.3. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín 2 | ||
8. | so 28.3. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | ||
8. | so 28.3. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | ||
8. | so 28.3. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | ||
9. | ne 26.4. | Asper Šumperk | FBC Hranice | ||
9. | ne 26.4. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | ||
9. | ne 26.4. | Asper Šumperk | FBC Přerov Ďáblové | ||
9. | ne 26.4. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice 09 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize E
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání