Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 15.9. | Zlín Lions | Asper Šumperk | 8:14 | (3:4,1:4,4:6) |
2. | ne 16.9. | Florbal Vsetín | Asper Šumperk | 3:4 | (0:1,2:2,1:1) |
3. | so 29.9. | Asper Šumperk | FBC Hranice | 1:5 | (0:0,1:2,0:3) |
4. | ne 30.9. | Asper Šumperk | FBC Přerov | 10:2 | (2:0,2:1,6:1) |
5. | so 13.10. | Asper Šumperk | FBS Olomouc | 7:6 pp | (1:3,4:0,1:3) |
6. | ne 14.10. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 10:5 | (3:3,5:1,2:1) |
7. | so 27.10. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 4:5 | (1:4,3:0,0:1) |
8. | ne 28.10. | FBC Orca Krnov | Asper Šumperk | 7:9 | (3:2,0:3,4:4) |
9. | so 10.11. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 8:2 | (3:0,2:0,3:2) |
10. | ne 18.11. | 1. FbK Eagles Orlová | Asper Šumperk | 3:8 | (1:0,1:3,1:5) |
11. | so 24.11. | Fbc KOVO KM Frýdek-Místek | Asper Šumperk | 7:6 pp | (1:1,1:3,4:2-1:0) |
12. | so 15.12. | Asper Šumperk | Zlín Lions | 13:7 | (3:3,5:3,5:1) |
13. | ne 16.12. | Asper Šumperk | Florbal Vsetín | 11:9 | (2:3,7:5,2:1) |
14. | so 5.1. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 8:6 | (2:2,2:1,4:3) |
15. | ne 13.1. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 1:3 | (0:0,1:1,0:2) |
16. | pá 18.1. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 2:5 | |
17. | ne 20.1. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 4:8 | |
18. | so 2.2. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 2:5 | (0:1,0:2.2:2) |
19. | so 16.2. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 8:1 | (5:0,1:1,2:0) |
20. | ne 17.2. | Asper Šumperk | FBC Orca Krnov | 5:3 | (1:2,2:1,2:0) |
21. | so 2.3. | Asper Šumperk | Fbc KOVO KM Frýdek-Místek | 5:4 | (3:1,0:2,2:1) |
22. | ne 3.3. | Asper Šumperk | 1. FbK Eagles Orlová | 3:8 | (0:1,2:3,1:4) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání