Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Elévové: Olomoucká liga elévů
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 22.9. FbC Asper Šumperk FBC ZŠ Uničov Yellow 11:28
1. so 22.9. FbC Asper Šumperk FBC TJ Tatran Litovel 19:10
1. so 22.9. FbC Asper Šumperk FBC Přerov Plameny 16:13
1. so 22.9. FbC Asper Šumperk FBK Jeseník 23:14
2. so 13.10. FBC Tornáda Lutín 2 FbC Asper Šumperk
2. so 13.10. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk
2. so 13.10. FBC Traweko Lipník FbC Asper Šumperk
2. so 13.10. FBC ZŠ Uničov Yellow FbC Asper Šumperk
3. so 3.11. SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk
3. so 3.11. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk
3. so 3.11. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk
3. so 3.11. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk
4. so 19.1. FbC Asper Šumperk FBC ZŠ Uničov Yellow
4. so 19.1. FbC Asper Šumperk FBC TJ Tatran Litovel
4. so 19.1. FbC Asper Šumperk FBC Traweko Lipník
4. so 19.1. FbC Asper Šumperk Fbc Šternberk
5. ne 10.2. FBC Hranice FbC Asper Šumperk
5. ne 10.2. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk
5. ne 10.2. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk
5. ne 10.2. FBC Přerov Ďáblové FbC Asper Šumperk
6. ne 24.2. FBK Jeseník FbC Asper Šumperk
6. ne 24.2. FBS Olomouc Stars FbC Asper Šumperk
6. ne 24.2. FBC ZŠ Uničov Yellow FbC Asper Šumperk
6. ne 24.2. SK K2 Prostějov black FbC Asper Šumperk
7. ne 31.3. SK K2 Prostějov black FbC Asper Šumperk
7. ne 31.3. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk
7. ne 31.3. FBC TJ Tatran Litovel FbC Asper Šumperk
7. ne 31.3. FBC Traweko Lipník FbC Asper Šumperk
9. so 4.5. FBS Olomouc Rangers FbC Asper Šumperk
9. so 4.5. FBC Hranice FbC Asper Šumperk
9. so 4.5. FBC Přerov Ďáblové FbC Asper Šumperk
9. so 4.5. FBC Traweko Lipník FbC Asper Šumperk
8. ne 5.5. FBS Olomouc Rangers FbC Asper Šumperk
8. ne 5.5. FBC ZŠ Uničov Yellow FbC Asper Šumperk
8. ne 5.5. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk
8. ne 5.5. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Divize D
 
 
Muži B:
 
Olomoucká liga mužů
 
 
Ženy:
 
2. liga žen - skupina 7
 
 
Junioři:
 
3. liga juniorů - divize VIIA
 
 
Juniorky:
 
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
 
 
Dorostenci:
 
2. liga dorostenců - divize 7A
 
 
Mladší žáci Black:
 
Olomoucká liga mladších žáků
 
 
Mladší žáci White:
 
Olomoucká liga mladších žáků
 
 
Elévové:
 
Olomoucká liga elévů
 
 
Přípravka:
 
Olomoucká liga přípravek
 
 
Dorostenky:
 
Liga dorostenek - skupina 7
 
 
Starší žáci:
 
Olomoucká liga starších žáků
 
 
Aktuální články
Elévové si zahráli první turnaj OL ligy na domácí palubovce

V neděli 17.10. se uskutečnil pro náš tým první turnaj kategorie elévů v této sezóně. Do haly šumperského Gymnázia přijeli soupeři...

 
Muži uspěli proti Domaslavicím, ze Smilovic vezou 3 body

Smilovice - Povzbuzeni vítězstvím ve Zlíně, vydali se šumperští florbalisté na půdu Domaslavic, týmu, který v minulém kole...

 
Starší žáci doma body neztratili

Šumperk - Již třetí turnaj v rámci Olomoucké ligy za sebou mají starší žáci Asperu. Ti v sobotu 16. října 2021 na domácí palubovce...

 
Po domácí prohře s Orlovou muži konečně vyhráli - ve Zlíně zvítězili 11:5
 
Nový tým starších žákyň má první zápasy za sebou
 
Starší žáci měli napilno, A i B tým neprohrál
 
Pohárový duel s Aligátory skandálně rozhodli sudí Killar s Minarčíkem
 
Dorostenci v 1. lize dvakrát prohráli, nyní je čeká vyšší výkonnostní koš
 
Muži v Třinci vedli, body nakonec ale neberou
 
Mužům se vstup do Divize nedaří, doma podlehli Prostějovu
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 16.10.2021
6. kolo
Domaslavice - Šumperk
 
Muži A | Sobota 23.10.2021
7. kolo
VS.
Šumperk - Přerov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS