Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Elévové: Olomoucká liga elévů
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 30.9. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 14:11
1. so 30.9. FbC Asper Šumperk FBC Droždín 5:0
1. so 30.9. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk 23:8
1. so 30.9. FbC Asper Šumperk FBC Lipník 24:9
4. so 14.10. FBS Olomouc Stars FbC Asper Šumperk 6:14
4. so 14.10. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk 8:13
4. so 14.10. FBC Tornáda Lutín 2 FbC Asper Šumperk 13:11
4. so 14.10. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 3:17
9. ne 5.11. FbC Asper Šumperk FBC Tornáda Lutín 27:4
9. ne 5.11. FBS Olomouc Rangers FbC Asper Šumperk 8:24
9. ne 5.11. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 9:24
9. ne 5.11. FbC Asper Šumperk Fbc Šternberk 11:13
4. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBC Mohelnice 20:13
4. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBK Jeseník 34:4
4. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBC Tornáda Lutín 2 21:11
5. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBC ZŠ Uničov Black 20:18
6. so 20.1. SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk 8:16
6. so 20.1. FBK Jeseník FbC Asper Šumperk 7:30
6. so 20.1. FBC ZŠ Uničov Yellow FbC Asper Šumperk 16:14
6. so 20.1. FBC ZŠ Uničov Black FbC Asper Šumperk 20:23
7. ne 11.2. FBC Přerov Ďáblové FbC Asper Šumperk 21:18
7. ne 11.2. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 10:25
7. ne 11.2. FBC Lipník FbC Asper Šumperk 13:24
7. ne 11.2. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk 18:15
8. ne 4.3. FBK Jeseník FbC Asper Šumperk 5:23
8. ne 4.3. FBC ZŠ Uničov Black FbC Asper Šumperk 14:19
8. ne 4.3. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 8:5
9. so 24.3. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 5:24
9. so 24.3. FBC Lipník FbC Asper Šumperk 13:17
9. so 24.3. SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk 4:8
9. so 24.3. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk 8:23
10. ne 15.4. FBS Olomouc Stars FbC Asper Šumperk 11:13
10. ne 15.4. FBC Přerov Ďáblové FbC Asper Šumperk 12:13
10. ne 15.4. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk 20:23
10. ne 15.4. FBC Tatran Litovel FbC Asper Šumperk 11:15
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Divize D
 
 
Muži B:
 
Olomoucká liga mužů
 
 
Ženy:
 
3. liga žen - skupina 7
 
 
Junioři:
 
3. liga juniorů - divize VIIA
 
 
Dorostenci:
 
2. liga dorostenců - divize 7A
 
 
Dorostenky:
 
Liga dorostenek - skupina 7
 
 
Starší žáci:
 
Olomoucká liga starších žáků
 
 
Elévové:
 
Olomoucká liga elévů
 
 
Pohár:
 
Pohár České pojišťovny
 
 
Mladší žáci:
 
Olomoucká liga mladších žáků
 
 
Aktuální články
Rozpis tréninků do konce léta zveřejněn!

S velkou radostí vám přinášíme informace k tréninkové přípravě a rozpis tréninků na příští soutěžní ročník 2019/2020. Koncept...

 
Přípravka zakončila sezónu 3. místem

Naše nejmladší kategorie se vydala v sobotu 27.4.2019 ke svému poslednímu turnaji v sezóně, a to do nedalekého Uničova, kde se utkala s...

 
Ml. žáci finišují sezónu ve znamení skvělých výkonů!

O předposledním hracím víkendu se obě družstva, Blue a Yellow, vydala ke svým turnajům do Mohelnice a Olomouce. V netradičním složení se...

 
V sobotu 27.4., v čase rozkvetlých „orgovánov“, vyrazily ženy na poslední utkání do Olomouce.
 
Volná místa na turnaj ve Švédsku
 
Tréninky o Velikonocích zrušeny!
 
Starší žáci na závěr sezóny nadchli
 
Mladší žáci Yellow vezou z turnaje ve Velké Bystřici 2. místo
 
Dorostenci zakončili sezónu ziskem 3 bodů
 
Na domácím kole, posledním v celé soutěži, dorostenky dosáhly na 3body.
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Hranice 22 57
2. 1. FBK Eagles Orlová 22 56
3. FbC Asper Šumperk 22 54
4. FBC Orca Krnov 22 35
5. FBS Olomouc 22 33
6. SK K2 Prostějov 22 32
7. FBC Přerov 22 29
8. Zlín Lions 22 26
9. Florbal Vsetín 22 22
10. FBK Jeseník 22 18
11. FBC ZŠ Uničov 22 17
12. FbC Frýdek-Místek 22 17
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 02.03.2019, 18:00
21. kolo
5:4
Šumperk - Frýdek-Místek
 
Muži A | Neděle 03.03.2019, 14:00
22. kolo
3:8
Šumperk - Orlová
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS