Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 24.9. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | 9:1 | |
1. | ne 24.9. | FBC Přerov Panteři | Asper Šumperk | 3:7 | |
1. | ne 24.9. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk | 5:5 | |
1. | ne 24.9. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 19:2 | |
6. | so 21.10. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Rangers | 5:4 | |
6. | so 21.10. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Stars | 3:7 | |
6. | so 21.10. | Fbc Blau Šternberk | Asper Šumperk | 4:2 | |
6. | so 21.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 5:3 | |
8. | ne 12.11. | Asper Šumperk | FBC Sršni Droždín | 2:10 | |
8. | ne 12.11. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 8:2 | |
8. | ne 12.11. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Rangers | 6:4 | |
8. | ne 12.11. | FBC Přerov Panteři | Asper Šumperk | 0:3 | |
4. | ne 26.11. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 2:11 | |
4. | ne 26.11. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 1:7 | |
4. | ne 26.11. | Fbc Blau Šternberk | Asper Šumperk | 5:4 | |
4. | ne 26.11. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 2:4 | |
5. | so 16.12. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 11:0 | |
5. | so 16.12. | Asper Šumperk | Fbc Schwarz Šternberk | 2:1 | |
5. | so 16.12. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 4:1 | |
5. | so 16.12. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | 4:2 | |
6. | so 3.2. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice | 4:2 | |
6. | so 3.2. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | 9:0 | |
6. | so 3.2. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Stars | 4:1 | |
6. | so 3.2. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 5:0 | |
7. | ne 25.2. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 0:3 | |
7. | ne 25.2. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 7:1 | |
7. | ne 25.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 1:7 | |
7. | ne 25.2. | Fbc Schwarz Šternberk | Asper Šumperk | 8:0 | |
8. | so 17.3. | FBC Přerov Panteři | Asper Šumperk | 2:3 | |
8. | so 17.3. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 1:3 | |
8. | so 17.3. | Fbc Schwarz Šternberk | Asper Šumperk | 5:1 | |
8. | so 17.3. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 3:1 | |
9. | ne 8.4. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 09:00 | |
9. | ne 8.4. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 10:10 | |
9. | ne 8.4. | Fbc Blau Šternberk | Asper Šumperk | 11:55 | |
9. | ne 8.4. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 13:40 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání