Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 28.9. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 2:14 | |
1. | ne 28.9. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:13 | |
1. | ne 28.9. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 4:4 | |
1. | ne 28.9. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 9:0 | |
2. | so 11.10. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Stars | 1:10 | |
2. | so 11.10. | Asper Šumperk | FBC Droždín | 3:5 | |
2. | so 11.10. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Rangers | 1:5 | |
2. | so 11.10. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice | 1:10 | |
3. | ne 9.11. | FBC Spartak Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 4:5 | |
3. | ne 9.11. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 5:5 | |
3. | ne 9.11. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 5:0 | |
3. | ne 9.11. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 2:8 | |
4. | ne 21.12. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 0:6 | |
4. | ne 21.12. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 4:10 | |
4. | ne 21.12. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk | 8:5 | |
4. | ne 21.12. | FBS Olomouc Stars | Asper Šumperk | 3:2 | |
5. | ne 11.1. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 1:1 | |
5. | ne 11.1. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 4:2 | |
5. | ne 11.1. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 2:2 | |
5. | ne 11.1. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 5:3 | |
6. | ne 22.2. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 2:2 | |
6. | ne 22.2. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk | 10:1 | |
6. | ne 22.2. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:7 | |
7. | so 7.3. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 1:8 | |
7. | so 7.3. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 3:2 | |
7. | so 7.3. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk | 6:0 | |
7. | so 7.3. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 4:3 | |
8. | so 21.3. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 9:0 | |
8. | so 21.3. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 2:1 | |
8. | so 21.3. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 4:2 | |
8. | so 21.3. | FBS Olomouc Stars | Asper Šumperk | 8:0 | |
9. | ne 12.4. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | 2:4 | |
9. | ne 12.4. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 1:1 | |
9. | ne 12.4. | Asper Šumperk | FBC DDM Magnet Mohelnice | 8:1 | |
9. | ne 12.4. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 2:2 | |
10. | so 25.4. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 3:2 | |
10. | so 25.4. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 2:3 | |
10. | so 25.4. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 2:3 | |
10. | so 25.4. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk | 6:3 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání