Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 21.9. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 1:3 | (1:1,0:1,0:1) |
2. | so 21.9. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | 5:5 | (0:0,4:2,1:3) |
3. | ne 13.10. | Asper Šumperk | FBC Spartak Teiwaz Přerov | 4:5 | (1:1,1:2,2:2) |
4. | ne 13.10. | Asper Šumperk | Fbc Šternberk | 14:5 | (8:1,2:3,4:1) |
5. | ne 10.11. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 4:6 | (0:3,2:1,2:2) |
6. | ne 10.11. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 3:2 | (1:0,1:1,1:1) |
7. | ne 24.11. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 8:4 | (3:0,2:3,3:1) |
8. | ne 24.11. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 2:3 | (0:0,1:1,1:2) |
9. | so 25.1. | FBC Spartak Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 5:8 | (2:2,2:1,1:5) |
10. | so 25.1. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 2:15 | (1:7,1:4,0:4) |
11. | so 8.2. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 4:12 | (1:0,1:6,2:6) |
12. | so 8.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 5:5 | (1:1,3:3,1:1) |
13. | so 22.2. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 15:3 | (2:2,4:1,9:0) |
14. | so 22.2. | Asper Šumperk | FbC Playmakers Prostějov | 9:1 | (3:1,2:0,4:0) |
15. | so 22.2. | Asper Šumperk | FBC Hranice | 1:6 | (0:3,0:1,1:2) |
17. | so 22.3. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 5:3 | (1:0,2:3,2:0) |
18. | so 22.3. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 7:3 | (3:0,2:2,2:1) |
19. | ne 13.4. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 7:1 | (1:1,3:0,3:0) |
20. | ne 13.4. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | 10:3 | (3:2,4:0,3:1) |
15. | ne 20.4. | FBC Spartak Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 3:6 | (2:0,1:2,0:4) |
16. | ne 20.4. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 2:8 | (0:3,1:2,1:3) |
22. | so 17.5. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 5:1 | (1:1,3:0,1:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání