Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 23.9. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 3:7 | (1:2,0:4,2:1) |
2. | ne 23.9. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 2:7 | (0:4,2:3,0:0) |
3. | ne 7.10. | Asper Šumperk | FbC Playmakers Prostějov | 13:0 | (3:0,4:0,6:0) |
4. | ne 7.10. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 4:0 | (0:0,2:0,2:0) |
5. | so 20.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 2:10 | (2:5,0:3,0:2) |
6. | so 20.10. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 2:5 | (0:2,0:2,2:1) |
8. | ne 25.11. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 0:3 | (0:2,0:0,0:1) |
7. | ne 25.11. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | 4:8 | (0:4,0:1,4:3) |
9. | ne 2.12. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 3:2 | (0:1,2:1,1:0) |
10. | ne 2.12. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 1:15 | (1:3,0:6,0:6) |
11. | so 15.12. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 3:3 | (1:1,1:1,1:1) |
12. | so 15.12. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 1:0 | (1:0,0:0,0:0) |
13. | so 12.1. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 7:5 | (3:2,2:0,2:3) |
14. | so 12.1. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 5:5 | (3:1,2:1,0:3) |
15. | so 2.2. | Asper Šumperk | FbC Playmakers Prostějov | 8:4 | (3:1,3:0,3:2) |
16. | so 2.2. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 2:3 | (0:1,1:1,1:1) |
17. | so 16.2. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 1:12 | (0:5,0:5,1:2) |
18. | so 16.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 2:9 | (0:3,1:5,1:1) |
19. | ne 17.3. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 1:4 | (1:0,0:2,0:2) |
20. | ne 17.3. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | 3:10 | (1:3,1:3,1:4) |
21. | so 30.3. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 3:2 | (1:2,1:0,1:0) |
22. | so 30.3. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 4:8 | (1:2,2:3,1:3) |
23. | so 13.4. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 1:7 | (0:2,1:2,0:3) |
24. | so 13.4. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 4:3 | (0:0,2:2,2:1) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
Extraliga žen
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání