Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

08.10.2020 | Klubové sdělení

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou část juniorů, vydává klub prostřednictvím předsedy Petra Matěje následující vyjádření.

Vážení členové Asperu Šumperk,
bohužel ani našemu klubu se koronavirus nevyhnul, a tak od čtvrtečního večera máme potvrzeného pozitivně otestovaného jednoho hráče “A“ týmu. Tento hráč po dvoudenní horečce již nepociťuje žádné příznaky. V týmu mužů víme aktuálně o dvou hráčích, kteří pociťují mírné příznaky případného onemocnění (únava, bolest hlavy). Ostatní jsou zcela bez příznaků.
Dle nařízení KHS oba zúčastněné týmy sobotního duelu (Asper hrál s Uničovem) i rozhodčí musí nastoupit do karantény a absolvovat testy. Většina hráčů našeho týmu tyto testy podstoupí ve středu 14. října 2020.
Z toho důvodu jsme nuceni zrušit veškeré tréninky již od pátku 9. října včetně. Co se týče ligových zápasů, odkládá se divizní zápas se Vsetínem (náhradní termín 6.12. ve Vsetíně), hrát nebudou ani junioři utkání 2. ligy a také v neděli se neuskuteční domácí turnaj mužů “B“. U juniorů i mužů “B“ budeme hledat náhradní termíny.
Bohužel aktuálně jsme navíc obdrželi informaci o uzavření sportovní haly v Uničově, z toho důvodu se neodehraje ani plánovaný turnaj elévů. Vzhledem k tomu, že elévové nemají ligovou tabulku, ale hrají se jednotlivé turnaje, je vysoce pravděpodobné, že uničovský turnaj bude zrušen bez náhrady.
Co se ale naopak uskuteční dle rozpisu je turnaj starších žáků “B“ v Jeseníku a mladších žaček v Přerově, kam namísto původních trenérů pojedou náhradníci z řad rodičů. U těchto kategorií platí vše dle původního plánu, ovšem bez pátečního tréninku. Pokud by se náhodou i u těchto turnajů něco změnilo, neprodleně budeme informovat rodiče těchto kategorií.
Další informace budeme členům podávat skrz klubový informační systém.

Věřím, že za 14 dní se vše uklidní a vrátíme se ke sportu, který tolik milujeme.

Přeji všem pevné zdraví.

Petr Matěj, předseda Asper Šumperk, z.s.

 
Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5

Šumperk - Poslední zápas před diváky a rovnou derby s Uničovem. V rámci čtvrtého divizního kola se v hale šumperského gymnázia...

 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Kapacita Asper Campu navýšena na 60 dětí!
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 24.10.2020, 17:00
7. kolo
VS.
Frenštát - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS