Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Elévové v Přerově

23.02.2020 | Petr Žák

Přerov - v sobotu 22.2.2020 vyrazili pro změnu na venkovní turnaj do Přerova, kde odehráli 4 zápasy proti FBC Přerov Plameny, FBC ZŠ Uničov Black, SK K2 Prostějov a FBS Olomouc 09.

První dva pohodové zápasy odehráli proti FBC Přerov Plameny a FBC ZŠ Uničov Black. S Přerovem na jednom hřišti viditelně dominovali naši hráči a na druhém se museli více snažit. Celý zápas však byli lepší. Proti druhému zmíněnému týmu z Uničova, který nastoupil oslabený marodkou, nastoupili elévové s velkou chutí a přehráli jej s velkým přehledem. Vzhledem k malému počtu hráčů soupeře chci poděkovat Matějovi Benešovi a Budushkinu Vsevolodovi za to, že se kývli na nabídku a šli si zahrát za Uničov proti svým spoluhráčů.

Třetí utkání bylo asi nejhorší pro naše hráče. Prostějov svoji hru spíše okoukal u dřevorubců a hra s florbalem měla pramálo společného a to i díky nezkušenosti rozhodčích. Přesto se naši nevzdávali a soupeři ukázali, že umí hrát tvrdě a i tento tým porazili.

Poslední utkání nás čekalo proti dobře hrajícímu FBS Olomouc 09. Tady naši elévové měli možnost okusit, jaké je to hrát proti vyspělejšímu soupeři a zjišťovali, že je potřeba více používat hlavu a ustávat souboje běžné v dnešním florbale. Možná po tomto utkání si budou rady trenérů ohledně přípravy brát více k srdci.

Opět musím všechny elévy pochválit za bojovnou a férovou hru, kterou předvedly ve čtyřech utkáních. Že přes i mírné flustrace v posledních dvou zápasech hru nevypustili. Dále jsem si ověřil, že si mohou sami hlídat střídaní a bez větších trenérských zásahů a fungovat mnohdy lépe než s trenérem za zády a tím více zapojovat vlastní myšlení při hře.

Jak se elévům povede v dalším turnaji se přesvědčíme 15.3.2020 v Mohelnici.

Sestava: Buriánková Tereza (G), Bílek Štěpán(G), Zika Marek (G), Havlíčková Nina, Markovská Petra, Kolářová Eliška, Lehar Jakub, Beneš Matěj, Budushkin Vsevolod, Veselý Martin, Stonová Sofie, Hečko Tomáš, Žák Rostislav, Simon Lukáš, Pánek Antonín, Uhlíř Jakub, Ševčík Tomáš, Nikodem Leopold, Vítek Lukáš, Honzák Erik.

 
Aktuální články
Vyjádření předsedy našeho klubu

Šumperk - V poslední době se život všem obrátil vzhůru nohama. Všemožná omezení mají pochopitelně velký dopad i na náš klub. Níže...

 
Muži postoupili, následně výkonný výbor Českého florbalu ukončil sezónu

Šumperk - Bitva jako řemen, několik stovek fanoušků na internetu a vítězství 6:2 domácích florbalistů. Ti si tak zajistili postup do 2....

 
Tréninky od středy 11. března zrušeny, žádné zápasy se nehrají

Šumperk - Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu potvrzujeme dočasné zrušení tréninků všech kategorií, a to až do odvolání. Zároveň...

 
Pátý zápas bez diváků, avšak živě na YouTube
 
Série s Vysokým Mýtem se za stavu 2:2 rozhodne již ve středu v Šumperku
 
Série 1. kola play-up je 1:1, v sobotu a v neděli hrají muži venku
 
Informace pro fanoušky k 1. kolu play-up
 
Muži zakončili základní část výhrou, za týden všichni na play-up!
 
Béčko starších žáků doma získalo plný počet bodů
 
Starší žáci doma nebodovali
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 08.03.2020, 18:00
1. kolo
6:7
Vysoké Mýto - Šumperk
 
Muži A | Středa 11.03.2020, 20:30
1. kolo
6:2
Šumperk - Vysoké Mýto
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS