Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Asper není jen florbal aneb ohlednutí za klubovým plesem

03.02.2020 | Klub

Šumperk - Po roční odmlce se rozhodujeme být opět aktivní nejen na poli sportovním, ale také na poli společenském. Po plesech v Rapotíně a společném pořádání s kolegy z vikýřovického klubu tentokrát ples pořádáme pouze ve vlastní režii a také na novém místě - rapotínské KKC nahrazuje sice skromnější, ale o to útulnější prostor šumperského H-Clubu (www.h-club.eu/).  

Po přivítání hostů, které obstaral náš předseda Petr Matěj společně s moderátorkou našeho plesu Markétou Ptáčkovou (mimochodem mimo jiné perfektní svatební koordinátorkou - www.svatbyprema.com/) se mohlo jít na věc.

Kapelou, která obstarala po celý večer perfektní hudební doprovod, bylo trio Groove Harmony (https://grooveharmony.webnode.cz/), které si postupem času naklonilo na svoji stranu prakticky celý sál.

Po výborném překvapení v podání tanga manželů Švábových, které by jistě porotci ve Star Dance ohodnotili čtyřmi desítkami, a dalších přídavcích Groove Harmony, jsme se pomalu blížili k půlnoci. Ještě před tím jsme se výborně pobavili u společenských her a pak už nastala chvíle, která neodmyslitelně patří ke každému správnému plesu - losování o hodnotné ceny!

Těch bylo opravdu mnoho (zhruba 130), a tak byla poměrně velká šance, že kdo nezaváhá a slosování se zúčastní, ten bude odměněn. 

Kromě desítky cen, které byly losovány, bylo toto losování doplněno o ceny, které nebyly rozdány v přímých výhrách. 

Po vylosování všech cen pokračovala hudební produkce Groove Harmony, a to až do brzkých ranních hodin. 

Ples jsme si všichni užili, za rok určitě znovu! :-)

Hlavní ceny do slosování věnovaly tyto subjekty:


1. Woowa dřevěné hodinky

2. Kristýna Veselá - Photo, Graphic & Visage

3. Byt & Byt, s.r.o.

4. Jednadvacítka

5. Vagus

6. Zámecký resort Sobotín

7. Pivovar Holba Hanušovice, a.s.


Přímo slosovatelné ceny věnovaly tyto subjekty a podporovatelé:

Moutfield Šumperk, Martin Vašíček a Jana Skoumalová, www.gastroobchudek.cz, Grekos Greek Grill, Sýrárna vedle Darky, Fitness Korzo Šumperk, Mirča Sekerová, Dům kultury Šumperk, s.r.o., Spolek Jokes&Games Šumperk, Piranha bike - Josef Valouch,  Ski areál Červenohorské Sedlo, Skipark Červená Vida, Stival (hl. třída Šumperk), Studio Le Dea Šumperk, Oáza kosmetika - Andrea Langrová, Kadeřnický salon Lucie Stejskalová, Masážní studio Ludmila Kubíčková, tým žen FbC Asper Šumperk, Jan Dohnal, triko4u.cz, Fanshop FbC Asper Šumperk, Unno barvy, s.r.o., Město Šumperk, www.thajskamast.cz, www.renovality.cz, Lékárna AVE Zábřeh na Moravě - Jana Pírková, Laser Arena Šumperk, Divadlo Šumperk, BB Culture, A.W spol. s.r.o. Loštice, Limit Games s.r.o. (Na Světě), www.ceskeghicko.cz, Včelařství Pavlák (Bratrušov), Včelařství Škurek (Nový Malín), Kávomilka - Monika Sakáčová, Rybařství Bělidlo Šumperk, Pivovar LItovel a.s., Café Carré (Zábřeh na Moravě), Pizzeria Istria, Nejen Párek (Velké Losiny), U Shreka Restaurant - Taverna, Cakir's burger, Pikola, Royal wines, Rádio Brož, s.r.o., Marcela Švábová, Grafotyp, s.r.o., Lucie Bartlová, Pavel Martinčík - Rapotín, MK Fruit, UVAX s.r.o. Šumperk, Navos a.s. - středisko Zábřeh na Moravě, MUDr. Hana Weinlichová MedicoVia HB s.r.o.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU!

 
Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 07.11.2020, 18:00
8. kolo
VS.
Šumperk - Krnov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS