Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Asper není jen florbal aneb ohlednutí za klubovým plesem

03.02.2020 | Klub

Šumperk - Po roční odmlce se rozhodujeme být opět aktivní nejen na poli sportovním, ale také na poli společenském. Po plesech v Rapotíně a společném pořádání s kolegy z vikýřovického klubu tentokrát ples pořádáme pouze ve vlastní režii a také na novém místě - rapotínské KKC nahrazuje sice skromnější, ale o to útulnější prostor šumperského H-Clubu (www.h-club.eu/).  

Po přivítání hostů, které obstaral náš předseda Petr Matěj společně s moderátorkou našeho plesu Markétou Ptáčkovou (mimochodem mimo jiné perfektní svatební koordinátorkou - www.svatbyprema.com/) se mohlo jít na věc.

Kapelou, která obstarala po celý večer perfektní hudební doprovod, bylo trio Groove Harmony (https://grooveharmony.webnode.cz/), které si postupem času naklonilo na svoji stranu prakticky celý sál.

Po výborném překvapení v podání tanga manželů Švábových, které by jistě porotci ve Star Dance ohodnotili čtyřmi desítkami, a dalších přídavcích Groove Harmony, jsme se pomalu blížili k půlnoci. Ještě před tím jsme se výborně pobavili u společenských her a pak už nastala chvíle, která neodmyslitelně patří ke každému správnému plesu - losování o hodnotné ceny!

Těch bylo opravdu mnoho (zhruba 130), a tak byla poměrně velká šance, že kdo nezaváhá a slosování se zúčastní, ten bude odměněn. 

Kromě desítky cen, které byly losovány, bylo toto losování doplněno o ceny, které nebyly rozdány v přímých výhrách. 

Po vylosování všech cen pokračovala hudební produkce Groove Harmony, a to až do brzkých ranních hodin. 

Ples jsme si všichni užili, za rok určitě znovu! :-)

Hlavní ceny do slosování věnovaly tyto subjekty:


1. Woowa dřevěné hodinky

2. Kristýna Veselá - Photo, Graphic & Visage

3. Byt & Byt, s.r.o.

4. Jednadvacítka

5. Vagus

6. Zámecký resort Sobotín

7. Pivovar Holba Hanušovice, a.s.


Přímo slosovatelné ceny věnovaly tyto subjekty a podporovatelé:

Moutfield Šumperk, Martin Vašíček a Jana Skoumalová, www.gastroobchudek.cz, Grekos Greek Grill, Sýrárna vedle Darky, Fitness Korzo Šumperk, Mirča Sekerová, Dům kultury Šumperk, s.r.o., Spolek Jokes&Games Šumperk, Piranha bike - Josef Valouch,  Ski areál Červenohorské Sedlo, Skipark Červená Vida, Stival (hl. třída Šumperk), Studio Le Dea Šumperk, Oáza kosmetika - Andrea Langrová, Kadeřnický salon Lucie Stejskalová, Masážní studio Ludmila Kubíčková, tým žen FbC Asper Šumperk, Jan Dohnal, triko4u.cz, Fanshop FbC Asper Šumperk, Unno barvy, s.r.o., Město Šumperk, www.thajskamast.cz, www.renovality.cz, Lékárna AVE Zábřeh na Moravě - Jana Pírková, Laser Arena Šumperk, Divadlo Šumperk, BB Culture, A.W spol. s.r.o. Loštice, Limit Games s.r.o. (Na Světě), www.ceskeghicko.cz, Včelařství Pavlák (Bratrušov), Včelařství Škurek (Nový Malín), Kávomilka - Monika Sakáčová, Rybařství Bělidlo Šumperk, Pivovar LItovel a.s., Café Carré (Zábřeh na Moravě), Pizzeria Istria, Nejen Párek (Velké Losiny), U Shreka Restaurant - Taverna, Cakir's burger, Pikola, Royal wines, Rádio Brož, s.r.o., Marcela Švábová, Grafotyp, s.r.o., Lucie Bartlová, Pavel Martinčík - Rapotín, MK Fruit, UVAX s.r.o. Šumperk, Navos a.s. - středisko Zábřeh na Moravě, MUDr. Hana Weinlichová MedicoVia HB s.r.o.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU!

 
Aktuální články
Prázdniny neznáme! Od července pravidelně také v hale

Šumperk - Abychom našim hráčům a hráčkám vynahradili výpadek v březnu a dubnu, budeme tyto prádzniny trénovat i v červenci. Rozpis...

 
Open Game v Brně je minulostí a starší žáci na něm rozhodně nezklamali

Brno, Šumperk - Po několikaměsíční pauze jsme se zase dočkali florbalu, kdy jsme ne brněnský Open Game vyslali dva týmy - starší žáky a...

 
V pátek 5. června všichni na hale!

Šumperk - Pro všechny kategorie jsme zařadili tento pátek mimořádné tréninky v hale. Jednotlivé kategorie se na hale vystřídají dle...

 
Valná hromada ve středu 27. května, o dva dny dříve členská schůze
 
Na Asper Camp 2020 zbývá 14 míst. Přihlaste se ještě dnes!
 
Od středy 8. dubna trénujeme třikrát týdně!
 
Návrat do března - starší žáci B stihli odehrát dva turnaje
 
Vyjádření předsedy našeho klubu
 
Muži postoupili, následně výkonný výbor Českého florbalu ukončil sezónu
 
Tréninky od středy 11. března zrušeny, žádné zápasy se nehrají
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 08.03.2020, 18:00
1. kolo
6:7
Vysoké Mýto - Šumperk
 
Muži A | Středa 11.03.2020, 20:30
1. kolo
6:2
Šumperk - Vysoké Mýto
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS