Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci "A" se probojovali do TOP 5 Olomoucké ligy

08.12.2019 | Petr Matěj

Budišov nad Budišovkou - Paradoxně na území Moravskoslzeského kraje se odehrál v neděli 1. prosince 2019 další turnaj Olomoucké ligy starších žáků, kde na Asper čekal tým Prostějova a Olomouce. Po tomto turnaji skončial základní část soutěže a od dalších klání se liga rozděluje na dvě výkonnostní skupiny. Již před turnajem měl Šumperk prakticky jistotu účasti mezi nejlepšími pěti celky, i tak bylo ale úkolem přivést co nejvíce bodů.

V zápase s Prostějovem kluci spálili obrovské množství šancí, konečný výsledek 4:1 v náš prospěch mohl být daleko vyšší, na druhou stranu pozitivní je také pouze jedna obdržená branka.


Olomouc smolně prohrála souboj dvou neporažených celků a v zápase s námi potvrdila roli favorita, byť první třetina skončila bez branek. V dalších dvou periodách ale soupeř zvýšil tempo hry a čtyřmi brankami v každé z nich stanovil konečný výsledek 8:0. Prohru musíme přijmout, horší je nula na straně vstřelených branek.

Statistický souhrn zápasů:

SK K2 Prostějov - FbC Asper Šumperk 1:4
FBS Olomouc - FbC Asper Šumperk 8:0


Hodnocení základní části pohledem trenéra Petra Matěje:

"Jsem moc rád, že se kluci probojovali mezi pět nejlepších týmů soutěže s bilancí pěti výher, tří porážek a jedné remízy. Je obrovská škoda, že jsme ztratili hned v prvním duelu s Uničovem, který se do nejlepší pětice nakonec ani neprobojoval, mrzí také domácí remíza s Přerovem, i když tam to mohlo skončit také prohrou. 

Nyní nás čeká 12 těžkých zápasů. Na každém z následujících 6 turnajích hrajeme buď s Olomoucí a Šternberkem anebo s Přerovem a Mohelnicí. Pokud se nám podaří uzmout nějaké body proti prvním dvou celkům, bude to super úspěch, proti Mohelnici i Přerovu věřím, žen bodů posbíráme co nejvíce a že se při maximálním nasazení pokusíme získat konečnou třetí pozici."

 
Aktuální články
Přerov 18.1. - Šumperský ženský florbal není rozhodně žádný kroužek!

To svými úspěchy potvrdily v závěru první půlky sezony a začátku druhé, nejen juniorky 5.1. ve Vsetíně, ale rovněž ženy hrající...

 
Lístky na klubový ples 25. ledna mizí, rezervuj si ten svůj včas!

Těšíte se na ples? My ANO! Už za pár dní dáme na jeden večer zapomenout na florbal a pořádně se pobavíme. O lístky je velký zájem...

 
Nový kalendářní rok přinesl juniorkám 3 body

5.1. Vsetín – prvním vystoupením letošní rok zahájily juniorky a to nedělním výjezdem do Vsetína.Druhou půli sezony odstartovali...

 
Starší žáci "A" šokovali Olomouc, naopak Šternberk nám uštědřil pořádnou lekci
 
Parádní podívaná, muži otočili vánoční zápas s Krnovem
 
Starší žáci B v Uničově neprohráli
 
Muži zvládli šlágr kola v Třinci, v sobotu hrají doma s Krnovem
 
Dorostenci doma přehráli Uničov i Prostějov
 
Ženy si dovezly první bod
 
OTEVŘENÝ TRÉNINK ČTVRTEK - ČTĚTE
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 19.01.2020, 14:00
18. kolo
Šumperk - Frýdek-Místek
 
Muži A | Sobota 01.02.2020
19. kolo
VS.
Olomouc - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS