Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spouštíme FANSHOP!

15.11.2019 | Klubové sdělení

Vážení členové a fanoušci našeho klubu, s radostí oznamujeme, že ve spolupráci s eshopem Triko4u.cz spouštíme oficiální FANSHOP našeho klubu, na kterém si naši členové, rodinní příslušníci a fanoušci mohou nyní zakoupit zboží s naším logem.

A jak vlastně celý fanshop funguje? Pro přesměrování na stránky fanshopu stačí, když kliknete na odkaz zde, nebo případně v budoucnu najdete stejný odkaz v položce FANSHOP na hlavní liště. 

Po přesměrování na fanshop už stačí jen vybrat zboží, které se vám líbí, a vytvořit objednávku. Celý proces vyřizování objednávek je poté zaštítěn přímo firmou Triko4u.cz. Velká část široké nabídky zboží je kromě tradičních klubových barev žluté a modré v dostání také v dalších barvách a tak si určitě všichni přijdou na své.

Vzhledem k dostupnosti některých produktů skladem upozorňujeme, že doba dodání zboží se může pohybovat v rozmezí 5-10 dnů. 

V případě dotazů nebo problémů s fanshopem neváhejte kontaktovat sekretáře klubu Ondřeje Mrázka na e-mailové adrese ondrej.mrazek@florbalsumperk.cz, nebo telefonicky na čísle: 731 259 504.
 
Vyjádření předsedy FbC Asper Šumperk Petra Matěje:
 
"Jsem moc rád, že se nám podařilo fanshop spustit a věřím, že v aktuální nabídce si každý přijde na své. Vzhledem k blížícím se Vánocům se tak nabízí obdarovat své ratolesti (nebo sami sebe) nepřeberným množstvím zboží s tématikou našeho klubu. Postupně se budeme snažit rozšířit sortiment fanshopu o další, zejména drobný materiál, jako jsou hrníčky, láhve na pití či odznaky. Věřím, že díky propracovanému objednávkovému systému bude případný nákup zboží pro všechny pohodlný."
 

 

 
Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 07.11.2020, 18:00
8. kolo
VS.
Šumperk - Krnov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS