Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Program příměstského tábora odtajněn!

31.07.2019 | Klubové sdělení

Šumperk - V Šumperku a jeho okolí se v termínu od pondělí 26. srpna do pátku 30. srpna uskuteční příměstský tábor našeho oddílu. Zhruba 5 týdnů před jeho začátkem Vám přinášíme program tábora, kterému už nikdo neřekne jinak než "Asper Camp 2019". Zároveň posouváme termín odevzdání přihlášky, nově se lze přihlásit až do 15. srpna 2019. Přihlášku naleznete zde.

Pondělí 26. srpna

Sraz: 7:00 - 8:00 SH Handball Šumperk

Již v 7:00 se mohou první zájemci hlásit v prostorách sportovní haly na Tyršáku, kde pro ně bude připravena široká škála her, které mohou děti hrát až do oficiálního začátku v 8:00. Nejpozději v 8:00 by všichni účastníci měli být na hale.

Dopolední program: 8:00 - 11:00 SH Handball Šumperk + Tyršův stadion

Během dopoledního bloku budou děti rozděleni do dvou skupin. Jedna bude po dobu 90 minut uvnitř sportovní haly, druhá bude pak pod vedením zkušených trenérů z firmy Andrle Sport procvičovat správné držení těla. Po krátké pauze na svačinku se obě skupiny vymění a cyklus se bude opakovat.

Oběd: 11:45 - 12:15 Restaurace "U Shreka"

Všechny děti budou mít po dopoledním bloku 30 minut na odpočinek a zabalení věcí, následovat totiž bude přesun na halu Gymnázia Šumperk, kde si všichni odloží vše nepotřebné. Z gymnázia se pak pěšky přesuneme cca 5 minut do restaurace "U Shreka", kde budeme mít ve všechny dny (mimo celodenní výlet) zajištěnou pestrou stravu.
Seminář: 12:15 - 13:30 Gymnázium Šumperk

Po obědě se pak mohou všichni těšit na první seminář kempu, který bude pod vedením Radomíra Mrázka, jednoho z nejzkušenějších trenérů florbalu v České republice, kterému prošlo rukama několik reprezentantů.

Odpolední program:  13:30-16:30 SH Gymnázium Šumperk

V odpoledním bloku se budeme již plně zaměřovat na florbalové dovednosti, a sice v prostorách naší domovské haly na Gymnáziu Šumperk. Myslet budeme i na regeneraci po dlouhém dni.

Zakončení dne:  17:00 

Na závěr každého dne si společně uplynulých několik hodin společně zhodnotíme a rozloučíme se, abychom se za pár hodin viděli znovu na ranním srazu.


Úterý 27. srpna

Program úterního dne bude co míst konání a časového rozvrhu stejný, samozřejmě se změní program jako takový jak na sportovištích, tak i v rámci připravovaného semináře. Ten tentokrát povede Ondra Kupčík, skvělý kluk, který se zabývá psychologií ve sportu.

Středa 28. srpna

Středa bude ve znamení celodenního výletu, jehož cílem nebude nic jiného, než nejvyšší vrchol Moravy - Praděd. Po přesunu autobusem na Červenohorské sedlo bude následovat pěší túra na Švýcárnu. Pokud by na této chatě už snad někdo nemohl (což se snad nestane), bude moci počkat na zbytek, který se vydá až k samotnému vrcholu. Následovat bude sestup do vlakové stanice v Koutech nad Desnou a odtud přejezd do Šumperka. Tento den bude oficiálně ukončen na vlakovém nádraží.

Čtvrtek 29. srpna

Ve čtvrtek najedeme na zaběhnuté koleje pondělního a úterního programu, co se do místa konání a časového rozvrhu týká. Seminář po obědě tentokrát povede náš šéftrenér Ondra Mrázek, který si pro účastníky připravil velice zajímavý program.

Pátek 30. srpna

Sraz: 7:00 - 8:00  SH Gymnázium Šumperk

Program: 8:00 - 16:00 SH Gymnázium Šumperk

Páteční program bude vyplněn celodenním turnajem na hale Gymnázia Šumperk. Pochopitelně nebude chybět dostatečně dlouhá pauza na oběd, který i tentokrát bude zajištěn v restauraci "U Shreka".
 
Během turnaje se pak všichni účastníci mohou těšit na vzácnou návštěvu z Vítkovic, kdy přijedou Jiří Besta a Marek Bräuer, kteří do Šumperka přivezou mistrovský pohár. Všichni tak budou mít možnost od těchto dvou borců získat podpis a vyfotit se s mistrovskou trofejí. 
Aktuální články
Elévové hráli o víkendu v Litovli

Litovel - v sobotu 9. 11. 2019 jsme s našimi elévy vyrazili na další turnaj do Litovle. Turnaje se zúčastnily další týmy FBC Mohelnice...

 
Muži ovládli šlágr kola a Olomouc porazili 12:5

Šumperk - Jediný z týmů v popředí tabulky, se kterým se šumperští florbalisté ještě neutkali, byla Olomouc. Tým, jenž ztratil...

 
Starší žáci zazářili, Hranicím nedali šanci

Lipník nad Bečvou - V neděli 3. listopadu brzy ráno se starší žáci vydali do Lipníku nad Bečvou, kde se v rámci Olomoucké ligy utkali s...

 
Áčko zvládlo další duel, v Čeladné zvítězilo nad Frýdkem-Místkem 11:3
 
V Olomouci přípravka pěkně divočila
 
Obrovské drama v Krnově pro Asper, Šumperk vyhrál 7:6
 
Elévové vyrazili na turnaj do Uničova
 
Tréninky přes podzimní prázdniny
 
Přípravka se mohla na prvním turnaji v sezóně radovat ze 3. místa
 
Starší žáci "B" doma na body nedosáhli
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 7 21
2. FBC Ossiko Třinec 8 18
3. FBS Olomouc616
4. FBC Orca Krnov 7 15
5. SK K2 Prostějov 7 15
6. Florbal Vsetín 6 9
7. 1. FBK Eagles Orlová 7 9
8. FBC ZŠ Uničov 7 8
9. FBC MSEM Přerov 7 6
10. Zlín Lions 7 6
11. FBK Jeseník 6 0
12. FbC Frýdek-Místek 7 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 09.11.2019, 11:00
8. kolo
Šumperk - Olomouc
 
Muži A | Sobota 16.11.2019, 15:00
10. kolo
VS.
Šumperk - Prostějov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS