Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj elévů v Uničově 9.2.2019

10.02.2019 | Petr Žák

Uničov - v sobotu 9.2.2019 vyjeli naši elévové na další venkovní turnaj do nedalekého Uničova, kde postupně odehráli zápasy proti FBS Olomouc Rangers, FBK Jeseník, FBC ZŠ Uničov Yellow a FBC ZŠ Uničov Black.

Na turnaj jsme vyrazili opět v hojném počtu hráčů. Za elévy nastoupilo i šest hráčů přípravky. Svoji premiéru si užili dva hráči přípravky: Erik Honzák a Daniel Markovský. Oba si vedli velmi dobře a byli platnými členy týmu. Opět jsme se museli obejít bez zraněné gólmanky Terezky Buriánkové a místo ní se do branky opět postavili hráči týmu. První zápas odchytal Tonda Pánek. Další dva Jakub Lehar a poslední odchytala Eliška Kolářová.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti FBS Olomouc Rangers. A naštěstí se nepotvrdilo pravidlo ospalých úvodních utkání. Celý zápas se hrál nahoru a dolů. Oba týmy dobře bránily, ale také stříleli. Hra byla celkově vyrovnaná. Zápas skončil nakonec lépe pro naše elévy poměrem 15:13.

V druhém utkání nás čekal tým FBK Jeseník, který vždy patřil k těm slabším týmům. Toto ale letos neplatí, o čemž se přesvědčili naši elévové hned v prvních minutách zápasu. Průběh utkání jako by kopíroval předchozí zápas s Olomoucí. Nahoru, dolů a plno střel na obou stranách. Tentokrát se ale z vítězství radoval soupeř díky přesnější střelbě a porazil nás 17:15.

V dalším utkání nás čekal první z domácích týmů FBC ZŠ Uničov Black. V tomto zápase se naši svěřenci přesvědčili, že se máme neustále v čem zlepšovat. Hlavně v obsazování hráčů soupeře a blokování střel. I přes bojovnost a snahu našich hráčů se nedařilo soupeře přehrávat, a hlavně se nám ho nepodařilo přestřílet, a tak jsme odešli z tohoto utkání poraženi 27:18.

V posledním zápase jsme nastoupili proti druhému domácímu týmu FBC ZŠ Uničov Yellow. Do utkání opět nastoupili naši hráči s bojovností a snahou soupeře porazit. Bohužel na hru hráčů Uničova naši elévové nenašli žádný recept, a nakonec prohráli velkým brankovým rozdílem 26:5.

Po konečném sečtení bodů všech týmů jsme nakonec obsadili čtvrté místo. Přesto chci všem dětem poděkovat za jejich přístup ke všem zápasům v turnaji, přestože se nám podařilo vyhrát jen jeden zápas ze čtyř. Dále za velmi disciplinovanou hru, bojovnost a pohodu během celého turnaje. Hráčům přípravky, kteří šli s odhodláním proti starším soupeřům a nebáli se. A v neposlední řadě všem rodičům, kteří s námi jeli a pomohli s dopravou i fanděním.

Sestava: Matěj Koutný, Rostislav Klučka, Adam Jan Pírek, Jakub Dajčar, Jakub Hermann, Tomáš Re, Martin Veselý, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Jakub Lehar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Jakub Uhlíř, Lukáš Vítek, Marek Zika, Lilien Minaříková, Erik Honzák, Daniel Markovský.

 
Aktuální články
Starší žáci doma nebodovali

Šumperk - Starší žáci "A" odehráli poslední domácí turnaj v sezóně a stejně jako v prvním případě, i tentokrát na ně před svými...

 
Muži v Prostějově vyhráli 11:6, základní část uzavřou s Přerovem

Prostějov - Předposlední kolo letošní základní divizní části zavedl šumperské florbalisty do Prostějova. Proti místnímu týmu se...

 
Asper není jen florbal aneb ohlednutí za klubovým plesem

Šumperk - Po roční odmlce se rozhodujeme být opět aktivní nejen na poli sportovním, ale také na poli společenském. Po plesech v...

 
Parádní třetí třetina v podání mužů znamená další výhru
 
Po výhře v Olomouci muži slaví vítězství v Divizi E
 
Elévové přivezli z Hranic na Moravě neoficiální druhé místo
 
Tréninkový rozpis přes jarní prádzniny
 
Asper Camp 2020 - přihlášky k dispozici!
 
Z dalekého Budišova veze áčko starších žáků tři body
 
Starší žáci "A" i "B" získali každý 3 body
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 16.02.2020, 18:00
21. kolo
Prostějov - Šumperk
 
Muži A | Sobota 22.02.2020, 15:00
22. kolo
VS.
Šumperk - Přerov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS