Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj elévů v Uničově 9.2.2019

10.02.2019 | Petr Žák

Uničov - v sobotu 9.2.2019 vyjeli naši elévové na další venkovní turnaj do nedalekého Uničova, kde postupně odehráli zápasy proti FBS Olomouc Rangers, FBK Jeseník, FBC ZŠ Uničov Yellow a FBC ZŠ Uničov Black.

Na turnaj jsme vyrazili opět v hojném počtu hráčů. Za elévy nastoupilo i šest hráčů přípravky. Svoji premiéru si užili dva hráči přípravky: Erik Honzák a Daniel Markovský. Oba si vedli velmi dobře a byli platnými členy týmu. Opět jsme se museli obejít bez zraněné gólmanky Terezky Buriánkové a místo ní se do branky opět postavili hráči týmu. První zápas odchytal Tonda Pánek. Další dva Jakub Lehar a poslední odchytala Eliška Kolářová.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti FBS Olomouc Rangers. A naštěstí se nepotvrdilo pravidlo ospalých úvodních utkání. Celý zápas se hrál nahoru a dolů. Oba týmy dobře bránily, ale také stříleli. Hra byla celkově vyrovnaná. Zápas skončil nakonec lépe pro naše elévy poměrem 15:13.

V druhém utkání nás čekal tým FBK Jeseník, který vždy patřil k těm slabším týmům. Toto ale letos neplatí, o čemž se přesvědčili naši elévové hned v prvních minutách zápasu. Průběh utkání jako by kopíroval předchozí zápas s Olomoucí. Nahoru, dolů a plno střel na obou stranách. Tentokrát se ale z vítězství radoval soupeř díky přesnější střelbě a porazil nás 17:15.

V dalším utkání nás čekal první z domácích týmů FBC ZŠ Uničov Black. V tomto zápase se naši svěřenci přesvědčili, že se máme neustále v čem zlepšovat. Hlavně v obsazování hráčů soupeře a blokování střel. I přes bojovnost a snahu našich hráčů se nedařilo soupeře přehrávat, a hlavně se nám ho nepodařilo přestřílet, a tak jsme odešli z tohoto utkání poraženi 27:18.

V posledním zápase jsme nastoupili proti druhému domácímu týmu FBC ZŠ Uničov Yellow. Do utkání opět nastoupili naši hráči s bojovností a snahou soupeře porazit. Bohužel na hru hráčů Uničova naši elévové nenašli žádný recept, a nakonec prohráli velkým brankovým rozdílem 26:5.

Po konečném sečtení bodů všech týmů jsme nakonec obsadili čtvrté místo. Přesto chci všem dětem poděkovat za jejich přístup ke všem zápasům v turnaji, přestože se nám podařilo vyhrát jen jeden zápas ze čtyř. Dále za velmi disciplinovanou hru, bojovnost a pohodu během celého turnaje. Hráčům přípravky, kteří šli s odhodláním proti starším soupeřům a nebáli se. A v neposlední řadě všem rodičům, kteří s námi jeli a pomohli s dopravou i fanděním.

Sestava: Matěj Koutný, Rostislav Klučka, Adam Jan Pírek, Jakub Dajčar, Jakub Hermann, Tomáš Re, Martin Veselý, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Jakub Lehar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Jakub Uhlíř, Lukáš Vítek, Marek Zika, Lilien Minaříková, Erik Honzák, Daniel Markovský.

 
Aktuální články
Členské příspěvky v soutěžním ročníku 2019/2020

Pro následující sezónu byla členskou schůzí dne 6.5.2019 schválena pravidla pro výběr členských příspěvků. Ty doznaly oproti...

 
Rozpis tréninků na léto 2019 - aktualizace

S koncem školního roku nám začala další etapa letní přípravy, a vy si nyní můžete prohlédnout aktualizovaný rozpis tréninků na...

 
Starší žáci se zúčastnili turnaje v Dobrušce

Dobruška - V sobotu 29. června se kategorie starších žáků zúčastnila Open Air Cupu v Dobrušce. tento turnaj se hraje pod otevřeným nebem...

 
Rozhovor s novým předsedou našeho klubu (1. část)
 
Rozlučkový přátelák žen - Jarouš se loučí v brance
 
Na první příměstský tábor se můžete hlásit až do 31. července!
 
Valná hromada zvolila nové vedení a odsouhlasila důlžeité body
 
Rozpis tréninků do konce léta zveřejněn!
 
Přípravka zakončila sezónu 3. místem
 
Ml. žáci finišují sezónu ve znamení skvělých výkonů!
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Hranice 22 57
2. 1. FBK Eagles Orlová 22 56
3. FbC Asper Šumperk 22 54
4. FBC Orca Krnov 22 35
5. FBS Olomouc 22 33
6. SK K2 Prostějov 22 32
7. FBC Přerov 22 29
8. Zlín Lions 22 26
9. Florbal Vsetín 22 22
10. FBK Jeseník 22 18
11. FBC ZŠ Uničov 22 17
12. FbC Frýdek-Místek 22 17
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 03.03.2019, 14:00
22. kolo
3:8
Šumperk - Orlová
 
Muži A | Sobota 14.09.2019
1. kolo
VS.
Šumperk - Zlín
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS