Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj elévů v Uničově 9.2.2019

10.02.2019 | Petr Žák

Uničov - v sobotu 9.2.2019 vyjeli naši elévové na další venkovní turnaj do nedalekého Uničova, kde postupně odehráli zápasy proti FBS Olomouc Rangers, FBK Jeseník, FBC ZŠ Uničov Yellow a FBC ZŠ Uničov Black.

Na turnaj jsme vyrazili opět v hojném počtu hráčů. Za elévy nastoupilo i šest hráčů přípravky. Svoji premiéru si užili dva hráči přípravky: Erik Honzák a Daniel Markovský. Oba si vedli velmi dobře a byli platnými členy týmu. Opět jsme se museli obejít bez zraněné gólmanky Terezky Buriánkové a místo ní se do branky opět postavili hráči týmu. První zápas odchytal Tonda Pánek. Další dva Jakub Lehar a poslední odchytala Eliška Kolářová.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti FBS Olomouc Rangers. A naštěstí se nepotvrdilo pravidlo ospalých úvodních utkání. Celý zápas se hrál nahoru a dolů. Oba týmy dobře bránily, ale také stříleli. Hra byla celkově vyrovnaná. Zápas skončil nakonec lépe pro naše elévy poměrem 15:13.

V druhém utkání nás čekal tým FBK Jeseník, který vždy patřil k těm slabším týmům. Toto ale letos neplatí, o čemž se přesvědčili naši elévové hned v prvních minutách zápasu. Průběh utkání jako by kopíroval předchozí zápas s Olomoucí. Nahoru, dolů a plno střel na obou stranách. Tentokrát se ale z vítězství radoval soupeř díky přesnější střelbě a porazil nás 17:15.

V dalším utkání nás čekal první z domácích týmů FBC ZŠ Uničov Black. V tomto zápase se naši svěřenci přesvědčili, že se máme neustále v čem zlepšovat. Hlavně v obsazování hráčů soupeře a blokování střel. I přes bojovnost a snahu našich hráčů se nedařilo soupeře přehrávat, a hlavně se nám ho nepodařilo přestřílet, a tak jsme odešli z tohoto utkání poraženi 27:18.

V posledním zápase jsme nastoupili proti druhému domácímu týmu FBC ZŠ Uničov Yellow. Do utkání opět nastoupili naši hráči s bojovností a snahou soupeře porazit. Bohužel na hru hráčů Uničova naši elévové nenašli žádný recept, a nakonec prohráli velkým brankovým rozdílem 26:5.

Po konečném sečtení bodů všech týmů jsme nakonec obsadili čtvrté místo. Přesto chci všem dětem poděkovat za jejich přístup ke všem zápasům v turnaji, přestože se nám podařilo vyhrát jen jeden zápas ze čtyř. Dále za velmi disciplinovanou hru, bojovnost a pohodu během celého turnaje. Hráčům přípravky, kteří šli s odhodláním proti starším soupeřům a nebáli se. A v neposlední řadě všem rodičům, kteří s námi jeli a pomohli s dopravou i fanděním.

Sestava: Matěj Koutný, Rostislav Klučka, Adam Jan Pírek, Jakub Dajčar, Jakub Hermann, Tomáš Re, Martin Veselý, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Jakub Lehar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Jakub Uhlíř, Lukáš Vítek, Marek Zika, Lilien Minaříková, Erik Honzák, Daniel Markovský.

 
Aktuální články
VIDEOPOZVÁNKA: Muži "A" vyzvou o víkendu Jeseník a Krnov

Do konce základní části Divize D v sezóně 19/20 zbývají už pouhé 4 utkání. První 2 z nich odehraje Šumperk na domácí palubovce už...

 
Starší žáci se poměřili s elitou

Mohelnice - V sobotu 9. února odcestovali starší žáci do nedaleké Mohelnice, kde se utkali se dvěma nejlepšími týmy letošního ročníku...

 
Navazujeme spolupráci se serverem LifeTV!

S radostí oznamujeme, že se v rámci posílení propagace šumperského florbalu klub dohodl na spolupráci se zpravodajským serverem LifeTV,...

 
Další turnaj "přípravkářů" se konal v Mohelnici
 
Mladší žáci na Bedně!
 
Šumperk, stejně jako Hranice a Orlová, nezaváhal a bere 3 body
 
Juniorkám se doma s Frýdkem dařilo.
 
Starší žáci v Uničově porazili Hranice a vezou 3 body
 
Šumperské ženy dovezly z Havířova 3 body
 
Druhý domácí turnaj elévů v sezóně 2018/2019
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Hranice 17 45
2. FbC Asper Šumperk 17 42
3. 1. FBK Eagles Orlová 17 41
4. FBS Olomouc 17 29
5. FBC Orca Krnov 17 23
6. SK K2 Prostějov 17 23
7. Zlín Lions 17 23
8. FBK Jeseník 17 18
9. FBC Přerov 17 18
10. FbC Frýdek-Místek 17 17
11. Florbal Vsetín 17 16
12. FBC ZŠ Uničov 17 11
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 02.02.2019, 16:30
18. kolo
2:5
Uničov - Šumperk
 
Muži A | Sobota 16.02.2019, 18:00
19. kolo
VS.
Šumperk - Jeseník
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS