Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Druhý domácí turnaj elévů v sezóně 2018/2019

21.01.2019 | Petr Žák

Šumperk - v sobotu 19.1.2019 vstoupili naši elévové do druhé poloviny sezóny na domácím hřišti šumperského gymnázia. Turnaje se zúčastnily týmy FBC ZŠ Uničov Yellow, FBC TJ TATRAN LITOVEL, FBC Traweko Lipník, Fbc Šternberk pořádající FbC Asper Šumperk.

Do turnaje nastoupily všichni hráči s velkým nadšení a odhodláním turnaj vyhrát. Tým se musel obejít bez dobře chytající Terezky Buriánkové a místo ní se do branky postavili hráči týmu. První zápas odchytal Tomáš Re a zbylé tři, k velkému nadšení všech hráčů, odchytal s nadšením Marek Zika. Poprvé do turnajů zasáhli noví členové týmu Leopold Nikodem a Lilien Minaříková.

V prvním utkání jsme narazili na skvěle hrající tým z Uničova. Opět bylo znát, že nám začátky turnajů nejdou a trvá déle než se naši hráči rozkoukají. I přes velikou snahu a bojovnost se nepodařilo tohoto soupeře přehrát. Nestíhali jsme obsazovat soupeřovy hráče. Díky tomu jsme dostávali hodně gólů. Proto se z vítězství se radoval Uničov, který nás přestřílel vysokým brankovým rozdílem 24:4.

Do druhého utkání jsme po krátké pauze nastoupili proti týmu z Litovle. V tomto zápase už byla jasnější převaha našich svěřenců. V něm si mohli konečně naši elévové více dovolit a tvořit herní kombinace. V tomto utkání byl náš tým velmi aktivní ve střelbě a Lipníku nastřílel 29 branek a obdržel jen 6 gólů.

V dalším utkání nás čekal Lipník, ve kterém opět dominovali na hřišti převážně naši svěřenci. Celý zápas se nesl v poklidném duchu a konečné skóre skončilo v náš prospěch 20:9.

Do posledního utkání na turnaji jsme nastoupili proti Šternberku. Toto utkání se začátku vypadalo na vyrovnaný souboj, ale po pár minutách hry bylo jasné, že budou muset naši hráči více zabrat. Na jednom hřišti, kde Šternberk nasadil kvalitnější hráče byl výsledek po první polovině v náš neprospěch a prohrávali jsme 3:4. V druhé polovině utkání se hráči vyhecovali, soupeři nedovolili hrát jeho hru a skóre na této půlce skončilo v náš prospěch 7:4. Na druhém hřišti vše probíhalo v naprosté pohodě. Na něm jsme vyhráli 13:6 a po sečtení výsledků z obou hřišť bylo celkové skóre 20:10 v náš prospěch.

Chci poděkovat všem dětem za velmi disciplinovanou hru, bojovnost a pohodu během celého turnaje. Hráčům přípravky, kteří šli s odhodláním proti starším soupeřům a nebáli se. A v neposlední řadě všem rodičům, kteří přišli podpořit své děti.

Sestava: Matěj Koutný, Rostislav Klučka, Adam Jan Pírek, Jakub Dajčar, Kryštof Doskočil, Jakub Hermann, Tomáš Re, Rostislav Žák, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Jakub Uhlíř, Lukáš Vítek, Marek Zika, Lilien Minaříková, Leopold Nikodem.

 
Aktuální články
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín

Šumperk - Po porážce v Třinci měli šumperští florbalisté co napravovat. Tým Zlína však oproti předchozím rokům budil respekt,...

 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku

Šumperk - Starší žáci "A" vstoupili do nového ročníku Olomoucké ligy domácím turnajem, kde se postupně utkali s Mohelnicí a Přerovem....

 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo

Třinec - Šumperští florbalisté cestovali v rámci druhého divizního kola na půdu silného Třince. Kromě dlouhé cesty se museli vypořádat...

 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Kapacita Asper Campu navýšena na 60 dětí!
 
Prázdniny neznáme! Od července pravidelně také v hale
 
Open Game v Brně je minulostí a starší žáci na něm rozhodně nezklamali
 
V pátek 5. června všichni na hale!
 
Valná hromada ve středu 27. května, o dva dny dříve členská schůze
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 26.09.2020, 18:00
3. kolo
Šumperk - Zlín
 
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
VS.
Šumperk - Uničov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS