Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Druhý domácí turnaj elévů v sezóně 2018/2019

21.01.2019 | Petr Žák

Šumperk - v sobotu 19.1.2019 vstoupili naši elévové do druhé poloviny sezóny na domácím hřišti šumperského gymnázia. Turnaje se zúčastnily týmy FBC ZŠ Uničov Yellow, FBC TJ TATRAN LITOVEL, FBC Traweko Lipník, Fbc Šternberk pořádající FbC Asper Šumperk.

Do turnaje nastoupily všichni hráči s velkým nadšení a odhodláním turnaj vyhrát. Tým se musel obejít bez dobře chytající Terezky Buriánkové a místo ní se do branky postavili hráči týmu. První zápas odchytal Tomáš Re a zbylé tři, k velkému nadšení všech hráčů, odchytal s nadšením Marek Zika. Poprvé do turnajů zasáhli noví členové týmu Leopold Nikodem a Lilien Minaříková.

V prvním utkání jsme narazili na skvěle hrající tým z Uničova. Opět bylo znát, že nám začátky turnajů nejdou a trvá déle než se naši hráči rozkoukají. I přes velikou snahu a bojovnost se nepodařilo tohoto soupeře přehrát. Nestíhali jsme obsazovat soupeřovy hráče. Díky tomu jsme dostávali hodně gólů. Proto se z vítězství se radoval Uničov, který nás přestřílel vysokým brankovým rozdílem 24:4.

Do druhého utkání jsme po krátké pauze nastoupili proti týmu z Litovle. V tomto zápase už byla jasnější převaha našich svěřenců. V něm si mohli konečně naši elévové více dovolit a tvořit herní kombinace. V tomto utkání byl náš tým velmi aktivní ve střelbě a Lipníku nastřílel 29 branek a obdržel jen 6 gólů.

V dalším utkání nás čekal Lipník, ve kterém opět dominovali na hřišti převážně naši svěřenci. Celý zápas se nesl v poklidném duchu a konečné skóre skončilo v náš prospěch 20:9.

Do posledního utkání na turnaji jsme nastoupili proti Šternberku. Toto utkání se začátku vypadalo na vyrovnaný souboj, ale po pár minutách hry bylo jasné, že budou muset naši hráči více zabrat. Na jednom hřišti, kde Šternberk nasadil kvalitnější hráče byl výsledek po první polovině v náš neprospěch a prohrávali jsme 3:4. V druhé polovině utkání se hráči vyhecovali, soupeři nedovolili hrát jeho hru a skóre na této půlce skončilo v náš prospěch 7:4. Na druhém hřišti vše probíhalo v naprosté pohodě. Na něm jsme vyhráli 13:6 a po sečtení výsledků z obou hřišť bylo celkové skóre 20:10 v náš prospěch.

Chci poděkovat všem dětem za velmi disciplinovanou hru, bojovnost a pohodu během celého turnaje. Hráčům přípravky, kteří šli s odhodláním proti starším soupeřům a nebáli se. A v neposlední řadě všem rodičům, kteří přišli podpořit své děti.

Sestava: Matěj Koutný, Rostislav Klučka, Adam Jan Pírek, Jakub Dajčar, Kryštof Doskočil, Jakub Hermann, Tomáš Re, Rostislav Žák, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Jakub Uhlíř, Lukáš Vítek, Marek Zika, Lilien Minaříková, Leopold Nikodem.

 
Aktuální články
Starší žáci doma nebodovali

Šumperk - Starší žáci "A" odehráli poslední domácí turnaj v sezóně a stejně jako v prvním případě, i tentokrát na ně před svými...

 
Muži v Prostějově vyhráli 11:6, základní část uzavřou s Přerovem

Prostějov - Předposlední kolo letošní základní divizní části zavedl šumperské florbalisty do Prostějova. Proti místnímu týmu se...

 
Asper není jen florbal aneb ohlednutí za klubovým plesem

Šumperk - Po roční odmlce se rozhodujeme být opět aktivní nejen na poli sportovním, ale také na poli společenském. Po plesech v...

 
Parádní třetí třetina v podání mužů znamená další výhru
 
Po výhře v Olomouci muži slaví vítězství v Divizi E
 
Elévové přivezli z Hranic na Moravě neoficiální druhé místo
 
Tréninkový rozpis přes jarní prádzniny
 
Asper Camp 2020 - přihlášky k dispozici!
 
Z dalekého Budišova veze áčko starších žáků tři body
 
Starší žáci "A" i "B" získali každý 3 body
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FbC Asper Šumperk 16 45
2. FBC Ossiko Třinec 16 36
3. FBC Orca Krnov1635
4.SK K2 Prostějov 15 27
5. FBS Olomouc 14 26
6. 1. FBK Eagles Orlová 15 26
7. FBC ZŠ Uničov 16 24
8. FBC MSEM Přerov 16 19
9. Zlín Lions 16 18
10. Florbal Vsetín 15 15
11. FBK Jeseník 15 6
12. FbC Frýdek-Místek 16 2
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 16.02.2020, 18:00
21. kolo
Prostějov - Šumperk
 
Muži A | Sobota 22.02.2020, 15:00
22. kolo
VS.
Šumperk - Přerov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS