Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaj se uskuteční v neděli 30.12.2018

18.12.2018 | Ondřej Mrázek

První polovina soutěže je téměř pryč, Vánoce za dveřmi, a tak je naším potěšením pozvat všechny členy a jejich rodiče a příbuzné, aby s námi oslavili rok 2018 na Vánoční turnaji, který se koná v neděli, 30.12.2018 od 9:00, ve SH Gymnázia Šumperk.

Tradice Vánočního turnaje vznikala v našem klubu již několik let, avšak teprve v loňském roce se podařilo vytvořit akci, kde by se mohli potkat všichni členové klubu a jejich rodiče a příbuzní, a společně oslavit konec kalendářního roku tím, co nás všechno spojuje - hrou.


"Byl jsem příjemně překvapený loňským zájmem o Vánoční turnaj, a proto bylo jasné, že se tuto tradici pokusíme udržet i do budoucna. Stejně jako v loňském roce budou mít hráči a hráčky i letos možnost si poskládat vlastní týmy a změřit síly napříč kategoriemi, nebo proti rodičům či příbuzným, a to ve hře 3 na 3 s brankáři. Do role brankářů se opět přesunou hráči "A" týmu, a tak celý turnaj určitě nabídne zábavnou podívanou. Tímto chci pozvat všechny, kteří ještě váhají, aby si s námi přišli užít vánoční pohodu, zahrát si florbal a v neposlední řadě se dobře bavit", vyjádřil se předseda klubu Matyáš Zapletal.

Oficiální začátek turnaje byl stanoven na 9:00 ráno s tím, že od 8:30 bude probíhat registrace týmů u hlavního stolku pořadatelů (časomíra). Každý tým musí mít minimálně 4 hráče do pole. Herní systém turnaje bude určen na základě počtu přihlášených týmů.

Na turnaji se opět můžete těšit na bohatou nabídku občerstvení a i tentokrát se bude soutěžit o poháry a věcné ceny. Florbalky a rozlišovací dresy budou samozřejmě k zapůjčení u pořadatelského stolku. 
Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 07.11.2020, 18:00
8. kolo
VS.
Šumperk - Krnov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS