Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj elévů v Přerově

05.11.2018 | Petr Žák

Přerov – v sobotu 3.11.2018 jsme vyrazili s elévy na další turnaj do Přerova, kde jsme postupně hráli proti týmům z Mohelnice, Prostějova, Přerova a Lutína.

Tentokrát si naši hráči vyzkoušeli, jaké je to hrát v menším počtu a bez některých šikovných hráčů a s jedinou gólmankou, proto se na jednom hřišti střídali hráči. Ti měli díky tomu možnost si vyzkoušet jaké to je i z pohledu brankáře.

Do prvního turnaje šli elévové ještě s nadšením, protože nastupovali proti Mohelnici, kterou už letos porazili. Po prvních minutách bylo jasné, že to není ten soupeř jako pře třemi týdny. Naši hráči se sice snažili, ale v koncovce měli smůlu, kdy většinou trefovali brankáře soupeře. Bohužel i díky nedostatečné obraně jsme tento zápas prohráli vysokým rozdílem 25:4.

V druhém zápase jsme nastoupili proti Prostějovu. Tento zápas se vyvíjel o poznání lépe než ten první. Hráči měli větší snahu bránit soupeřovy střely a sami začali dávat také góly, kterých padalo na obou stranách poměrně hodně. Přesto po velmi vyrovnaném utkání jsme Prostějovu nakonec podlehli 19:16.

Do dalšího utkání jsme hráli s domácím Přerovem. Tady naši svěřenci odehráli na každém hřišti úplně rozdílná utkání. Na jednom panovala na střídačce i na hřišti chuť po hře a vítězství a tomu odpovídala jen těsná prohra na této půlce a to 9:10. Zde opět musím vyzdvihnout výkon Terezky Buriánkové v brance, která navzdory obnovenému zranění zápas dochytala. Naproti tomu na druhém byl obraz hry naprosto rozdílný. O tom vypovídalo skóre 1:12. Věřím, že si hráči z toho přístupu vezmou ponaučení do dalších zápasů. Konečný výsledek utkání byl 10:22.

Po předchozích třech neúspěšných zápasech nás čekal poslední a to proti Lutínu. V tomto utkání si naši hráči konečně spravili chuť a začali také lépe hrát. Soupeř jim dovolil i vytvořit i pár pěkných kombinací. I přes vyrovnaný průběh zápasu naši elévové vyhráli s velkým rozdílem 20:12.

Vzhledem k tomu, že toto byl letos poslední turnaj a další nás čeká až v lednu, tak si dovolím dopředu popřát hráčům i rodičům krásné prožití Vánoc a úspěšný vstup do nového roku. My se s hráči nyní budeme věnovat zlepšování jejich dovedností, abychom v dalších turnajích bojovali o příčky nejvyšší. Na závěr chci opět poděkovat všem rodičům za dovoz a podporu dětí. Je to super, že jezdíte v tak hojném počtu.

Sestava: Tereza Buriánková (G), Adam Jan Pírek, Kryštof Doskočil, Jakub Hermann, Tomáš Re, Martin Veselý, Rostislav Žák, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Jakub Lehar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Marek Zika

 
Aktuální články
Muži zvítězili v Orlové a vedou neúplnou tabulku Divize D

Orlová - Těžký soupeř čekal na šumperské florbalisty v rámci dalšího divizního kola. V případě vítězství nad domácí Orlovou...

 
Dorostenci byli doma opět úspěšní a posunuli se na průběžné 4. místo

Po ml. žácích se na domácích parketách představilo také družstvo našich dorostenců, které chtělo navázat na dobré výkony...

 
Ml. žáci Blue a Yellow na domácím turnaji opět na stupních vítězů

V sobotu 17.11 se na SH Gymnázia Šumperk odehrálo další kolo OL ligy ml. žáků a díky absenci jednoho z hostujících týmů se...

 
Na domácím kole juniorky propadly
 
Změna časů tréninků v pátek 16. listopadu
 
Derby jasně pro Šumperk, ve sbírce vybráno přes 2000,- Kč
 
Muži A se zapojili do akce "Movember"
 
Dorostenci si s chutí zastříleli a vezou z Mohelnice 6 bodů
 
Starším žákům pšenka v Přerově nekvetla
 
Muži zvládli dva těžké zápasy a v Divizi jsou druzí
 
Tabulka
#TýmZB
1.FbC Asper Šumperk1026
2.FBC Hranice924
3.1. FBK Eagles Orlová1123
4.Zlín Lions919
5.FBS Olomouc916
6.SK K2 Prostějov915
7.FBK Jeseník912
8.Florbal Vsetín911
9.FbC Frýdek-Místek97
10.FBC ORCA Krnov96
11.FBC ZŠ Uničov105
12.FBC MSEM Přerov94
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 18.11.2018, 11:00
10. kolo
3:8
Orlová - Šumperk
 
Muži A | Sobota 24.11.2018, 17:00
11. kolo
VS.
Frýdek-Místek - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS