Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První turnaj elévů v sezóně 2018/2019

25.09.2018 | Petr Žák

Šumperk - v sobotu 22.9.2018 naši elévové zahájili novou sezónu prvním turnajem a to přímo na domácím hřišti gymnázia. Turnaje se zúčastnily týmy FBC ZŠ Uničov Yellow, FBC TJ TATRAN LITOVEL, FBC Přerov Plameny, FBK Jeseník a pořádající FbC Asper Šumperk.

Opět se v této kategorii hrálo na dvě hřiště a výsledky se sčítaly. To znamená, že je potřeba i dvou gólmanů, a protože vzhledem k věku naše minulé gólmanské opory už hrají v kategorii mladších žáků, tak je musíme nahradit novými talenty. Do brankoviště se tedy postavili Matěj Koutný, který je hráčem přípravky a Jakub Lehar, který jako hráč velmi skvěle zastoupil i pozici gólmana.

V prvním utkání jsme narazili na velmi kvalitní tým z Uničova. Byl to ostrý start, protože týmy z Uničova jsou vždy velmi kvalitně připraveni. Našim hráči se i přes velikou snahu a bojovnost nepodařilo tohoto soupeře přehrát a z vítězství se radoval Uničov.

Do druhého utkání jsme po krátké pauze nastoupili proti týmu z Litovle. V tomto zápase už byla jasnější převaha našich svěřenců a tento zápas jsme s přehledem vyhráli

V dalším utkání nás čekaly Přerovské Plameny. Zápasy s Přerovem jsou vždy kvalitní a vyrovnané. Proto se v tomto prvním setkáním zápas vyvíjel nejednoznačně pro oba týmy. Nakonec zvítězilo větší odhodlání a lepší koncovka na straně našich elévů a tento zápas jsme vyhráli.

Do posledního utkání na turnaji jsme nastoupili proti Jeseníku, který hrál ve velmi malém počtu hráčů a bylo poznat, že již jsou jejich svěřenci unaveni. I tak bojovali proti Šumperku s velkým odhodláním. Ale nejen únava, ale větší přehled ve hře našich hráčů nakonec vedl k vítěznému tažení.

Po celkovém sečtení všech výsledků náš tým obsadil krásné druhé místo.

Na tomto prvním turnaji bylo vidět, že i bez loňských opor můžou naši elévové hrát velmi kvalitní zápasy, ale stále je co zlepšovat, proto se těšíme na další turnaje, kde budeme získávat další cenné zkušenosti. Velmi nás potěšili výkony třech hráčů přípravky, kteří se v turnaji neztratili a byli plnohodnotnými hráči týmu.

Sestava: Matěj Koutný, Jakub Lehar, Rostislav Klučka, Adam Jan Pírek, Jakub Dajčar, Jakub Hermann, Tomáš Re, Martin Veselý, Rostislav Žák, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Lukáš Vítek, Marek Zika.

 
Aktuální články
Členské příspěvky v soutěžním ročníku 2019/2020

Pro následující sezónu byla členskou schůzí dne 6.5.2019 schválena pravidla pro výběr členských příspěvků. Ty doznaly oproti...

 
Rozpis tréninků na léto 2019 - aktualizace

S koncem školního roku nám začala další etapa letní přípravy, a vy si nyní můžete prohlédnout aktualizovaný rozpis tréninků na...

 
Starší žáci se zúčastnili turnaje v Dobrušce

Dobruška - V sobotu 29. června se kategorie starších žáků zúčastnila Open Air Cupu v Dobrušce. tento turnaj se hraje pod otevřeným nebem...

 
Rozhovor s novým předsedou našeho klubu (1. část)
 
Rozlučkový přátelák žen - Jarouš se loučí v brance
 
Na první příměstský tábor se můžete hlásit až do 31. července!
 
Valná hromada zvolila nové vedení a odsouhlasila důlžeité body
 
Rozpis tréninků do konce léta zveřejněn!
 
Přípravka zakončila sezónu 3. místem
 
Ml. žáci finišují sezónu ve znamení skvělých výkonů!
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Hranice 22 57
2. 1. FBK Eagles Orlová 22 56
3. FbC Asper Šumperk 22 54
4. FBC Orca Krnov 22 35
5. FBS Olomouc 22 33
6. SK K2 Prostějov 22 32
7. FBC Přerov 22 29
8. Zlín Lions 22 26
9. Florbal Vsetín 22 22
10. FBK Jeseník 22 18
11. FBC ZŠ Uničov 22 17
12. FbC Frýdek-Místek 22 17
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 03.03.2019, 14:00
22. kolo
3:8
Šumperk - Orlová
 
Muži A | Sobota 14.09.2019
1. kolo
VS.
Šumperk - Zlín
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS