Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zlatý závěr sezóny v podání našich elévů

15.04.2018 | Petr Žák

Mohelnice - poslední turnaj sezóny odehráli naši nejmladší svěřenci v neděli 15.4.2018 v Mohelnici, kde nakonec brali zlato.

Na závěrečný turnaj elévů jsme vyrazili do nedaleké Mohelnice v hojném počtu 23 dětí.
První utkání naši svěřenci odehráli s FBS Olomouc Stars. Do zápasu proti dobře technicky vybaveným hráčům Olomouce skočil Šumperk bez ostychu a překonal prokletí prvních zápasů na turnajích. Ve vyrovnaném zápase tým podrželo duo brankářů Vít Fleischmann a Ondřej Žák. Díky bojovnosti všech hráčů a lepší koncovce porazili elévové Olomouc 13:11.
V druhém zápase čekala na náš tým nejtěžší zkouška turnaje, ve které nastoupili proti favorizovanému FBC Přerov Ďáblové (v neoficiální tabulce druhý tým soutěže). Opět velkou bojovností a chutí po vítězství porazili Přerov velmi těsně 13:12. Opět velkou měrou k výhře přispěli brankáři.
Po těchto dvou náročných zápasech čekaly elévy už jen dva zápasy proti papírově slabším celkům FBC Mohelnice a FBC TJ TATRAN LITOVEL. A opět se projevilo, že když hrajeme proti slabšímu soupeři, tak hráči do zápasu nejdou na plno. Což bylo znát na vývoji v obou utkáních.
S Mohelnicí došlo na slušnou přestřelku na obou stranách, kde se pod naše góly velkou měrou podepsal skvěle hrající Honza Jarmar. Naštěstí pro nás se naši elévové probudili a v druhé půlce zápasu zabrali a na nakonec se radovali z vítězství 23:20.
Poslední zápas jsme odehráli proti výborně a bojovně hrajícímu FBC TJ TATRAN LITOVEL. Litovel byl v první půlce daleko lepším týmem a přehrával naše svěřence. Přesto se naši hráči nesložili a začali v druhé půli lépe bránit a i díky tomu zvítězili i v tomto utkání 15:11 a tím si zajistili celkové prvenství na turnaji.

Vzhledem k tomu, že šlo o poslední soutěžní turnaj sezóny 2017/2018, tak chci poděkovat všem hráčům končícího ročníku 2007 v elévech. Hlavně za to, že pomáhali zapracovat do týmu a hry nové hráče. Do příští sezóny v mladších žácích jim přejeme hodně zdaru.

A opět nesmíme zapomenout poděkovat všem rodičům za podporu, dopravu dětí na turnaje a jejich fandění. Věříme, že to tak bude i v příští sezóně.

 
Aktuální články
Elévové přivezli z Uničova medaile za 2. místo

V sobotu 13.10.2018 vyrazili naši elévové k prvnímu venkovnímu turnaji do Uničova, kde postupně sehráli 4 utkání proti týmům FBC Tornáda...

 
Starší žáci v Prostějově neprohráli a přivezli 4 body

Prostějov - Sraz v 6 ráno, první zápas o dvě hodiny později. Takový byl nedělní program starších žáků, kteřé se v Prostějově...

 
Muži dvakrát vyhráli, Olomouc ale zdolali až v prodloužení

Šumperk - Po 14 dnech se hráči mužského "A" týmu opět představili před vlastními fanoušky a i tentokrát je čekali dva soupeři z...

 
Neděle je odpočinku den, ale pro ženy Asperu byl opět plný florbalu.
 
Mladší žáci na druhém turnaji sehráli jediné vzájemné utkání v sezóně
 
Dorostenci z prvního turnaje přivezli 3 body
 
Přípravka se poprvé v historii klubu představila na domácím turnaji
 
Dorostenky vystrkují tygří drápy
 
Muži podlehli Hranicím, proti Přerovu však uspěli
 
Juniorky po 2 letech opět na scéně
 
Tabulka
Tým Z B
1. FBC Hranice 2 6
2. FbC Asper Šumperk 2 6
3. FBS Olomouc  2 6
4. SK K2 Prostějov 2 3
5. FBC Orca Krnov 2 3
6. 1. FBK Eagles Orlová 2 3
7. Zlín Lions 2 3
8. FBC ZŠ Uničov 2 2
9. FBK Jeseník 2 2
10. Florbal Vsetín 2 1
11. FBC MSEM Přerov 2 1
12. FbC Frýdek-Místek 2 0
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 14.10.2018, 14:00
6. kolo
Šumperk - Prostějov
 
Muži A | Sobota 27.10.2018
7. kolo
VS.
Jeseník - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS