Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lístky na MS 2018 k dispozici (PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO)

30.03.2018 | Klubové sdělení

Šumperk - Na konci tohoto roku uspořádá Česká republika florbalové mistrovství světa. To se v termínu 1. - 9. prosince uskuteční v Praze a šumperský Asper využil možnosti objednat větší množství vstupenek, které jsou aktuálně k dispozici všem členům. Vzhledem k omezenému počtu lístků doporučujeme všem pořízení lístků co nejdříve, lze předpokládat, že se po lístcích poměrně rychle zapráší.STAV LÍSTKŮ K DISPOZICI (31. KVĚTNA 2018, 18:00)Sobota 1. prosince: 6 lístků
Neděle 9. prosince: 2 lístků

Poznámka: Ti, kteří si již lístek rezervovali u trenéra, jsou již započítáni a zohledněni v konečném čísle aktuálně dostupných lístků.
Na jaké dny můžu lístky zakoupit?SOBOTA 1. PROSINCE 2018 (Cena 700,- Kč)

Asper má k dispozici lístky hned na první hrací den. V něm na případné zájemce o lístky čeká v O2 Aréně následující program:

12:00 Švýcarsko vs. Lotyšsko
15:00 Finsko vs. Švédsko
Zahajovací ceremoniál
18:15 Česko vs. Německo

Jak lze z programu vyčíst, na držitele vstupenky čeká porce hned tří zápasů včetně měření sil dvou nejlepších týmů světa - Finska a Švédska. Naši reprezentanti se utkají s naším západním sousedem, před tímto zápasem pak bude k vidění jistě zajímavý zahajovací program.

NEDĚLE 9. PROSINCE 2018 (Cena 1 100,- Kč)

Také na finálový den si můžete přes náš klub lístky pořídit. Samozřejmě obsazení bojů o páté, třetí a první místo samozřejmě v tuto chvíli neznáme, ale i tak alespoň nástřel programu v O2 Aréně:

10:00 zápas o 5. místo
13:00 zápas o 3. místo 
16:00 zápas o 1. místo (finále)

Je vysoce pravděpodobné, že ve finálovém dni budou moci diváci obdivovat florbalový um Švédů, Finů, Švýcarů a doufejme i našeho celku. Atraktivitě finálového dne pochopitelně odpovídá i vyšší cena v porovnání se zahajovacím dnem. Kde bude můj sektor?V obou případech máme k dispozici vstupenky do sektoru 109, která odpovídá II. cenové kategorii. Tento sektor zajišťuje krásný výhled na celou hrací plochu s poměrně malé vzdálenosti. 
Jak mohu vstupenky získat?Úplně jednoduše! Napiš svému trenérovi, případně jej oslov na jakémkoliv z tréninků. Trenér bude míst lístky u sebe a vstupenku ti výměnou za hotovost vydá ;-)

Pokud chceš mít jistotu, že chceš sedět vedle kamaráda či rodičů, doporučujeme lístky koupit co nejdříve, aby sis mohl vybrat i konkrétní řadu a sedadlo ze sektoru 109.Jak to bude s dopravou?Vzhledem k tomu, že spousta z Vás spojí cestu do Prahy s výletem za prarodiči či známými, není v ceně vstupenky doprava na zápas.

Při nákupu vstupenky se tě ale trenér zeptá, jestli bys chtěl/a jet do/z Prahy společně s Asperem. Pokud ano, trenér si tě zapíše, abychom pak v dostatečně dlouhé době před konáním MS mohli koupit lístky na vlak (O2 Aréna je v těsné blízkosti nádraží Praha - Libeň).

 
Aktuální články
Elévové přivezli z Uničova medaile za 2. místo

V sobotu 13.10.2018 vyrazili naši elévové k prvnímu venkovnímu turnaji do Uničova, kde postupně sehráli 4 utkání proti týmům FBC Tornáda...

 
Starší žáci v Prostějově neprohráli a přivezli 4 body

Prostějov - Sraz v 6 ráno, první zápas o dvě hodiny později. Takový byl nedělní program starších žáků, kteřé se v Prostějově...

 
Muži dvakrát vyhráli, Olomouc ale zdolali až v prodloužení

Šumperk - Po 14 dnech se hráči mužského "A" týmu opět představili před vlastními fanoušky a i tentokrát je čekali dva soupeři z...

 
Neděle je odpočinku den, ale pro ženy Asperu byl opět plný florbalu.
 
Mladší žáci na druhém turnaji sehráli jediné vzájemné utkání v sezóně
 
Dorostenci z prvního turnaje přivezli 3 body
 
Přípravka se poprvé v historii klubu představila na domácím turnaji
 
Dorostenky vystrkují tygří drápy
 
Muži podlehli Hranicím, proti Přerovu však uspěli
 
Juniorky po 2 letech opět na scéně
 
Tabulka
Tým Z B
1. FBC Hranice 2 6
2. FbC Asper Šumperk 2 6
3. FBS Olomouc  2 6
4. SK K2 Prostějov 2 3
5. FBC Orca Krnov 2 3
6. 1. FBK Eagles Orlová 2 3
7. Zlín Lions 2 3
8. FBC ZŠ Uničov 2 2
9. FBK Jeseník 2 2
10. Florbal Vsetín 2 1
11. FBC MSEM Přerov 2 1
12. FbC Frýdek-Místek 2 0
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 14.10.2018, 14:00
6. kolo
Šumperk - Prostějov
 
Muži A | Sobota 27.10.2018
7. kolo
VS.
Jeseník - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS