Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Florbalový svátek s Vítkovicemi již příští týden. Přinášíme úvodní info k utkání

03.11.2017 | Petr Matěj

Šumperk - Když by se v hokeji utkali druholigoví šumperští hokejisté s mistrem z Brna, případně fotbalisté se Slavií či Spartou. Tak přesně takový zápas čeká na florbalisty Asperu. Ti se pod dvou letech opět potkají s šestinásobným mistrem České republiky z Vítkovic. Pro šumperský klub je takové utkání pochopitelně obrovský svátkem a propagací tohoto sportu v našem městě. Zároveň zápas těchto parametrů představuje pro klub spousty organizačních starostí.VstupnéUž jednou jsme zápas s Vítkovicemi hráli a uspořádat takové utkání není úplně procházkou růžovým sadem. Na druhou stranu chceme veškerou organizaci okolo zápasu zvládnutou na jedničku. Proto pro zápas s Vítkovicemi budeme vybírat lidové vstupné 30,- Kč, děti do 150 cm budou mít vstup zdarma.
TribunyPřed dvěma lety se na zápas s Vítkovice přišlo podívat neuvěřitelných 323 diváků, což je dodnes divácký rekord na florbale v Šumperku. I přes takto vysokou návštěvu bylo v tělocvičně několik desítek volných míst. Proto věříme, že letos padne dokonce i magická čtyřstovka! 

Pro diváky bude přístupná horní tribuna mimo samotný střed první řady, který bude určen pro šumperskou LifeTV, která bude z utkání pořizovat živý videopřenos.

Dále připravíme prostor k sezení a ke stání v prostorách u palubovky až ke stolky časoměřičů. Prostor za časomírou bude určitě k potřebám FbC Asper Šumperk, zejména pak našim mladým nadějím, které uvidíte v kaci v jedné přestávek čtvrtečního zápasu.
 
 
 

  
Přijďte včas
  

 
 
Před dvěma lety jsme byli svědky, že skoro plná hala pozorovala již rozcvičení obou celků. Podobného scénáře se s největším pravděpodobností dočkáme i letos. Pokud chcete mít k dispozici co nejlepší místa a chcete se vyhnout řadám u pokladny, přijďte prosím s dostatečným předstihem, abyste čirou náhodou nepřišli třeba o úvodních několik minut zápasu.
 
Věříme, že stejně jako se na zápas těšíme my, užijete si ho s námi i vy! Na hřišti necháme vše, abychom několikanásobného národního mistra co nejvíce potrápili.  
 
 

 
Aktuální články
Elévové přivezli z Uničova medaile za 2. místo

V sobotu 13.10.2018 vyrazili naši elévové k prvnímu venkovnímu turnaji do Uničova, kde postupně sehráli 4 utkání proti týmům FBC Tornáda...

 
Starší žáci v Prostějově neprohráli a přivezli 4 body

Prostějov - Sraz v 6 ráno, první zápas o dvě hodiny později. Takový byl nedělní program starších žáků, kteřé se v Prostějově...

 
Muži dvakrát vyhráli, Olomouc ale zdolali až v prodloužení

Šumperk - Po 14 dnech se hráči mužského "A" týmu opět představili před vlastními fanoušky a i tentokrát je čekali dva soupeři z...

 
Neděle je odpočinku den, ale pro ženy Asperu byl opět plný florbalu.
 
Mladší žáci na druhém turnaji sehráli jediné vzájemné utkání v sezóně
 
Dorostenci z prvního turnaje přivezli 3 body
 
Přípravka se poprvé v historii klubu představila na domácím turnaji
 
Dorostenky vystrkují tygří drápy
 
Muži podlehli Hranicím, proti Přerovu však uspěli
 
Juniorky po 2 letech opět na scéně
 
Tabulka
Tým Z B
1. FBC Hranice 2 6
2. FbC Asper Šumperk 2 6
3. FBS Olomouc  2 6
4. SK K2 Prostějov 2 3
5. FBC Orca Krnov 2 3
6. 1. FBK Eagles Orlová 2 3
7. Zlín Lions 2 3
8. FBC ZŠ Uničov 2 2
9. FBK Jeseník 2 2
10. Florbal Vsetín 2 1
11. FBC MSEM Přerov 2 1
12. FbC Frýdek-Místek 2 0
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 14.10.2018, 14:00
6. kolo
Šumperk - Prostějov
 
Muži A | Sobota 27.10.2018
7. kolo
VS.
Jeseník - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS