Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Asper přistřihl Letce křídla a jako první jí letos dokázal porazit

11.12.2016 | Petr Matěj

Š u m p e r k - Další přetěžké utkání za sebou mají šumperští florbalisté. Ti v souboji s dosud vedoucí Letkou, která až do neděle ani jednou neprohrála, hráli o udržení kontaktu právě s Ostravou a také Telnicí, která společně s dnešním soupeřem opanuje tabulku Divize D. A Asper splnil svůj úkol bezezbytku. Po výhře 7:2 sice Asper zůstává nadále třetí, na aktuálně druhou Ostravu má ale ztrátu pouhých dvou bodů, první Telnice pak má náskok bodů tří. Nedělní duel začali lépe domácí, po první třetině vedli 2:0 a i když Letka ve druhé periodě srovnala, Šíma brankou v poslední minutě vrátil svým barvám vedení. Ve třetí části pak Šumperk trestal každé zaváhání hostí, kteří sice uzamkli Asper v okolí brankáře Vašíčka, ale na vážnější ohrožení domácí klece se nezmohli. Divize je tak nadále stále napínavá a věříme, že tomu tak bude i nadále.

Aktuální články
Muži dvakrát vyhráli, Olomouc ale zdolali až v prodloužení

Šumperk - Po 14 dnech se hráči mužského "A" týmu opět představili před vlastními fanoušky a i tentokrát je čekali dva soupeři z...

Neděle je odpočinku den, ale pro ženy Asperu byl opět plný florbalu.

Paskov - další pokus vybojovat své první body ženám přes velké nasazení nevyšel.

Mladší žáci na druhém turnaji sehráli jediné vzájemné utkání v sezóně

V této sezóně nastupují na za náš oddíl v kategorii mladších žáků díky velkému počtu hráčů celkem 2 družstva, Blue a...